| Fórum |
Témata |
Příspěvky |
Poslední příspěvek |
 |
Časté dotazy
Nejčastěji kladené dotazy jsou zde zodpovězeny, podívejte se sem.
|
10 |
51 |
22.12.17, 19:10
jjjano3
|
| Témata |
Autor |
Odpovědi |
Zobrazení |
Poslední příspěvek |
| Oznámení |
 |
TW v plnem provozu
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
Viky |
15 |
274450 |
28.2.25, 11:00
Veteranista
|
| Témata |
 |
přepis LPG z auta do auta
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
scorpik |
23 |
8687 |
4.6.07, 22:40
slovacek.milos
|
 |
Jaký rozdělovač
|
Pajas |
8 |
2506 |
4.6.07, 11:29
michalkatka
|
 |
volnobeh EDSR
|
jizíček |
4 |
1734 |
4.6.07, 10:43
CROWACK
|
 |
HTP
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
DRYVER |
15 |
4535 |
3.6.07, 23:04
Thobiash
|
 |
Vymena rozvodu favorit bez vyndani motoru - da se to udelat?
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
Dr Meduza |
16 |
8748 |
3.6.07, 21:23
DRYVER
|
 |
jak na vanu
[ Přejít na stránku: 1, 2, 3 ]
|
solista |
30 |
8329 |
3.6.07, 13:48
Jiri
|
 |
SEDR 130
|
Martin 007 |
5 |
2863 |
3.6.07, 08:14
spartra
|
 |
Odkarbonování motoru?
[ Přejít na stránku: 1, 2, 3, 4 ]
|
Nepér |
57 |
27351 |
1.6.07, 19:47
prdik
|
 |
PREHRIVANI MOTURU FAVORIT
[ Přejít na stránku: 1, 2, 3 ]
|
prdik |
36 |
11946 |
1.6.07, 19:25
Matthes
|
 |
Točí, ale nestartuje
|
jajasan |
7 |
4614 |
1.6.07, 18:38
jajasan
|
 |
3 a 4 válec nepálí
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
extreme |
17 |
5543 |
1.6.07, 18:37
extreme
|
 |
Karburátor T613/603
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
Radic |
20 |
7506 |
1.6.07, 14:28
Radic
|
 |
na kolik to vytočíte?
[ Přejít na stránku: 1, 2, 3, 4 ]
|
solista |
51 |
13098 |
1.6.07, 13:57
ferrari
|
 |
Uchlastani skodovky
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
nomme |
16 |
5739 |
1.6.07, 10:18
ventYl
|
 |
Hekra
|
septim |
7 |
3129 |
31.5.07, 21:01
ferrari
|
 |
Vodní čerpadlo se nechce mazat
[ Přejít na stránku: 1, 2, 3 ]
|
bany.xf.cz |
40 |
12849 |
30.5.07, 22:14
Matthes
|
 |
Laďák na fáčko
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
Milan105 |
24 |
8567 |
30.5.07, 10:16
Milan105
|
 |
chlazení
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
dilada |
18 |
7335 |
29.5.07, 21:32
Kristensen
|
 |
lopatky pumpy
|
Martin 007 |
3 |
1940 |
29.5.07, 17:00
slovacek.milos
|
 |
rada klepani
|
6.4.87 |
5 |
2137 |
28.5.07, 22:08
Kristensen
|
 |
Felicia 1.9d otáčky
|
Martas |
13 |
7067 |
28.5.07, 16:07
Martas
|
 |
Oktávia 1,8 turbo 20 V přehřívá se
|
slovacek.milos |
8 |
3140 |
27.5.07, 21:57
maillo
|
 |
Výfukový potrubí
|
Dejff |
13 |
4791 |
27.5.07, 21:25
Drak
|
 |
karbec - přívodní hadice paliva
|
Dave_Pv |
9 |
3999 |
27.5.07, 20:16
spartra
|
 |
trable už půl roku turbo Octavia 1.9tdi 81kw
|
marcus230 |
8 |
5894 |
27.5.07, 17:12
slovacek.milos
|
 |
teplota vody....
[ Přejít na stránku: 1, 2, 3, 4 ]
|
Dawid130 |
54 |
16432 |
27.5.07, 12:56
CROWACK
|
 |
????? TURBO NA KARBURÁTOR ??????
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
SULTAN |
18 |
7668 |
27.5.07, 12:21
CROWACK
|
 |
Odlehčení řemenice Š120
|
Luke |
9 |
3371 |
27.5.07, 11:25
ventYl
|
 |
Nove emisne normy europskej unie
|
ventYl |
7 |
2817 |
26.5.07, 20:28
ventYl
|
 |
Felina 1.6
|
Martin 007 |
11 |
3246 |
26.5.07, 16:06
Martin 007
|
 |
SPOTREBA 2007- JE TO MOŽNÝ??
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
kozina |
21 |
7132 |
25.5.07, 20:08
jindra
|
 |
Klepaní v motoru u Fava
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
Dave136 |
16 |
5290 |
25.5.07, 18:47
Drak
|
 |
snižování hlavy
[ Přejít na stránku: 1, 2, 3 ]
|
florisimo |
38 |
10805 |
25.5.07, 18:32
mario
|
 |
Sytič
|
Lukáš |
3 |
1729 |
25.5.07, 17:32
slovacek.milos
|
 |
Asi jsem zničil něco na karburátoru Favo....
|
Vít |
8 |
3374 |
24.5.07, 19:30
Vít
|
 |
favorit otacky
|
Barbone |
4 |
2412 |
23.5.07, 23:03
Barbone
|
 |
motor fiat uno disel do 120l
[ Přejít na stránku: 1, 2, 3 ]
|
škodař |
41 |
12048 |
23.5.07, 16:56
Kristensen
|
 |
vypínací cívka volnoběžné trysky na karbecu škoda 105
|
škodař |
8 |
3631 |
23.5.07, 16:16
Bukaj
|
 |
Odvzdusnovanie chladiacej sustavy
|
THC |
4 |
2597 |
23.5.07, 10:47
Peter50kw
|
 |
Snížená hlava
|
Tomáš Korbel |
9 |
3659 |
23.5.07, 10:29
ventYl
|
 |
Podtlaková komora sest 111-911101
|
seis |
2 |
1861 |
23.5.07, 09:12
Vít
|
 |
vačka
|
Joštík |
10 |
3409 |
22.5.07, 21:59
Kristensen
|
 |
rapidacky motor do 105
|
Vrakuncan |
4 |
1762 |
22.5.07, 17:01
ventYl
|
 |
Serizeni predstihu S120L
|
PepCa |
5 |
1930 |
21.5.07, 20:43
PepCa
|
 |
felda bmm
|
roman heller |
6 |
2007 |
21.5.07, 16:32
Kristensen
|
 |
skákání
|
robinmartinek |
7 |
2293 |
21.5.07, 11:27
Kachnis
|
 |
Š 110 R + motor z T 613
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
furious |
19 |
8812 |
21.5.07, 00:22
Luboš
|
 |
Sportovní filtr green
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
kozina |
19 |
8585 |
20.5.07, 21:16
Kristensen
|
 |
forman LPG
|
Tom kombík |
2 |
1859 |
20.5.07, 20:57
FerdikF
|
 |
startét nevipíná a motor nechytá
|
škodař |
7 |
3417 |
20.5.07, 20:52
ventYl
|
|
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] a 11 návštevníků |
|
Nové příspěvky |
|
 |
Žádné nové příspěvky |
|
 |
Oznámení |
|
Nové příspěvky [ Oblíbené ] |
|
![Bez nových příspěvků [ Oblíbené ] Bez nových příspěvků [ Oblíbené ]](./styles/TW_Style/imageset/topic_read.gif) |
Žádné nové příspěvky [ Oblíbené ] |
|
 |
Důležité |
|
Nové příspěvky [ Zamknuté ] |
|
![Bez nových příspěvků [ Zamknuté ] Bez nových příspěvků [ Zamknuté ]](./styles/TW_Style/imageset/topic_read_locked.gif) |
Žádné nové příspěvky [ Zamknuté ] |
|
 |
Přesunuté téma |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|