| Fórum |
Témata |
Příspěvky |
Poslední příspěvek |
 |
Časté dotazy
Nejčastěji kladené dotazy jsou zde zodpovězeny, podívejte se sem.
|
10 |
51 |
22.12.17, 19:10
jjjano3
|
| Témata |
Autor |
Odpovědi |
Zobrazení |
Poslední příspěvek |
| Oznámení |
 |
TW v plnem provozu
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
Viky |
15 |
274425 |
28.2.25, 11:00
Veteranista
|
| Témata |
 |
karb š120 do favorita
|
krf |
4 |
2172 |
20.5.07, 20:20
spartra
|
 |
Přetěsnění ACEpumpy u Š130 - teče na přírubě k motoru
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
MK_vs |
19 |
8663 |
20.5.07, 13:02
Nakadah
|
 |
Kontrolka oleja preblikáva
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
elegant |
22 |
12186 |
20.5.07, 12:53
Nakadah
|
 |
Tecie chladic...pls help..
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
Vrakuncan |
16 |
6076 |
20.5.07, 12:03
CROWACK
|
 |
Předstih
|
Lukáš |
7 |
2909 |
20.5.07, 11:29
michalkatka
|
 |
Motor TAZ 1500 do Oktávky
|
Hawk 75 |
7 |
3178 |
20.5.07, 09:48
Hawk 75
|
 |
Motor dela hroznej ramus a obcas strili do vejfuku
|
Dr Meduza |
4 |
2061 |
20.5.07, 09:18
Dr Meduza
|
 |
5x ulozena klukovka
|
FEFE |
12 |
3871 |
19.5.07, 20:59
Martin 007
|
 |
otáčky
|
scorpik |
2 |
1528 |
19.5.07, 13:09
CROWACK
|
 |
Kontrolka baterie Favorit
|
Lukáš |
5 |
2272 |
19.5.07, 00:00
CROWACK
|
 |
Střílení do sání
|
riker |
3 |
2519 |
17.5.07, 20:35
riker
|
 |
Rozdíl 136 - 50kW a 136 - 46kW
|
Speeder |
12 |
5497 |
17.5.07, 09:19
patrik-hp
|
 |
teflonový přípravek do motorového oleje
[ Přejít na stránku: 1 ... 13, 14, 15 ]
|
slovacek.milos |
219 |
83604 |
16.5.07, 20:04
slovacek.milos
|
 |
motor favo
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
jizíček |
20 |
10221 |
15.5.07, 22:04
Kristensen
|
 |
Hlasování: Ceny LPG
|
Waclav |
14 |
5554 |
15.5.07, 21:01
Dr Meduza
|
 |
rozdíl motoru 1.9Tdi 74kW a 96kW
|
LancerEVO10 |
3 |
3219 |
15.5.07, 20:59
LancerEVO10
|
 |
Karburátor
|
scorpik |
13 |
6070 |
15.5.07, 20:25
spartra
|
 |
výbrusy kliky
|
škodař |
4 |
2266 |
15.5.07, 20:04
škodař
|
 |
problém svíčky v Š100
|
pkastanek |
2 |
1566 |
15.5.07, 17:44
Drak
|
 |
Voda...
|
Dawid130 |
12 |
4441 |
15.5.07, 08:16
Dawid130
|
 |
Prasknute chladiace potrubie pod autom Š105
|
Vrakuncan |
8 |
3259 |
15.5.07, 06:33
Drak
|
 |
Setrvák Favo
|
Thobiash |
14 |
5404 |
14.5.07, 23:55
Vít
|
 |
Ventyli velikost
|
bad |
1 |
1606 |
14.5.07, 09:43
Martin
|
 |
Startér felda
|
Waclav |
13 |
4237 |
12.5.07, 16:28
michalkatka
|
 |
Felda 1,3(ne MPI)-chlazení!!!
|
martinmaya |
2 |
1654 |
12.5.07, 10:28
Keldon
|
 |
Občasný "nestart"
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
tope |
18 |
6329 |
12.5.07, 10:12
tope
|
 |
Startování teplého motoru
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
apron |
15 |
6913 |
12.5.07, 09:06
Jarda S.
|
 |
Motor Škoda 742.130
[ Přejít na stránku: 1, 2, 3 ]
|
Marousek |
35 |
10370 |
11.5.07, 13:54
Martin 007
|
 |
táhadá škubaní odhalena....
|
Dawid130 |
1 |
1485 |
11.5.07, 09:10
Dawid130
|
 |
Š125L s motorem 130
|
Mobilman |
13 |
3838 |
10.5.07, 21:56
Kristensen
|
 |
Favorit 94 - otáčky motoru
|
Lukáš |
2 |
2146 |
10.5.07, 21:35
Kristensen
|
 |
Oleje Š120
[ Přejít na stránku: 1, 2, 3 ]
|
Kury |
44 |
15055 |
10.5.07, 18:10
Martin
|
 |
Silenblkoky
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
salomen |
19 |
5306 |
10.5.07, 16:27
Martin 007
|
 |
Sytič vyhrievanie
|
wordy |
4 |
1674 |
10.5.07, 11:53
michalkatka
|
 |
barva na výfuk
|
cmd |
14 |
4535 |
9.5.07, 08:54
Nakadah
|
 |
Zapalovací svíčky
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
KrejciBenjamin |
21 |
8677 |
8.5.07, 15:01
michalkatka
|
 |
špatný benzín???
|
big.jedla |
10 |
3378 |
7.5.07, 19:39
Kristensen
|
 |
Spojka Favo
|
salomen |
8 |
2802 |
7.5.07, 19:25
salomen
|
 |
Záhada s olejem
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
hans |
21 |
5334 |
7.5.07, 17:40
Šemik
|
 |
KOmpresné tlaky Favo motor
|
ferrari |
4 |
1813 |
7.5.07, 10:03
Šemik
|
 |
Nastavenie motora Favorit 781.136 s ostrou vackou 254/254
|
FEFE |
14 |
4361 |
6.5.07, 20:14
Kristensen
|
 |
šetrnej zpúsob na vytažená vložek??
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
škodař |
17 |
5065 |
6.5.07, 13:41
škodař
|
 |
škube....
[ Přejít na stránku: 1, 2, 3 ]
|
Dawid130 |
35 |
9303 |
6.5.07, 13:30
Dawid130
|
 |
pořád škube....
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
Dawid130 |
23 |
7184 |
6.5.07, 13:21
Dawid130
|
 |
K cemu je na skodovackym motoru to viko pod svickama ?
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
Dr Meduza |
17 |
4486 |
6.5.07, 09:57
Jarda S.
|
 |
Vysoké otáčky - zbytečně
|
Lukáš |
5 |
2103 |
5.5.07, 21:29
ventYl
|
 |
Špatně startuje, kontrolka oleje.
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
k-dog |
18 |
4514 |
5.5.07, 20:15
ferrari
|
 |
sytič pomoc
|
asterix |
2 |
1642 |
5.5.07, 19:30
slovacek.milos
|
 |
Nízká teplota motoru
|
alda |
9 |
3573 |
4.5.07, 08:47
michalkatka
|
 |
hlava netěsní
|
škodař |
8 |
3075 |
3.5.07, 22:05
škodař
|
|
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků |
|
Nové příspěvky |
|
 |
Žádné nové příspěvky |
|
 |
Oznámení |
|
Nové příspěvky [ Oblíbené ] |
|
![Bez nových příspěvků [ Oblíbené ] Bez nových příspěvků [ Oblíbené ]](./styles/TW_Style/imageset/topic_read.gif) |
Žádné nové příspěvky [ Oblíbené ] |
|
 |
Důležité |
|
Nové příspěvky [ Zamknuté ] |
|
![Bez nových příspěvků [ Zamknuté ] Bez nových příspěvků [ Zamknuté ]](./styles/TW_Style/imageset/topic_read_locked.gif) |
Žádné nové příspěvky [ Zamknuté ] |
|
 |
Přesunuté téma |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|