| Fórum |
Témata |
Příspěvky |
Poslední příspěvek |
 |
Časté dotazy
Nejčastěji kladené dotazy jsou zde zodpovězeny, podívejte se sem.
|
9 |
47 |
13.6.18, 15:40
Šemik
|
| Témata |
Autor |
Odpovědi |
Zobrazení |
Poslední příspěvek |
| Oznámení |
 |
TW v plnem provozu
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
Viky |
15 |
274479 |
28.2.25, 11:00
Veteranista
|
| Témata |
 |
Jak velká baterka jde nacpat do fáčka?
|
Nepér |
10 |
3097 |
31.10.07, 22:26
slovacek.milos
|
 |
Strater- obecne poznatky
|
DRYVER |
3 |
1779 |
31.10.07, 18:51
slovacek.milos
|
 |
72Ah baterie vs dobíjení
|
Horak.Patrik |
13 |
4678 |
30.10.07, 21:18
Ales M
|
 |
TRIPPLING - návod na výrobu
|
zabiak2 |
4 |
3888 |
30.10.07, 16:28
jogi24
|
 |
felicie 1.9 D žhaví nežhaví
|
slovacek.milos |
1 |
2039 |
30.10.07, 15:57
DRYVER
|
 |
rozdelovač - vičko
|
Butch |
8 |
2763 |
30.10.07, 11:04
Kachnis
|
 |
Favorit - poj. skrin - brzdove svetla
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
Lukáš |
29 |
8138 |
30.10.07, 08:56
venca.m
|
 |
zapojení přístrojovky do škodovky
|
Miguel |
1 |
1376 |
27.10.07, 20:50
Drak
|
 |
otáčkoměr na malucha
|
škodař |
2 |
1470 |
27.10.07, 18:43
slovacek.milos
|
 |
Kontrolka urovne baterie
|
Peter-Sweter |
8 |
2882 |
26.10.07, 22:37
Peter-Sweter
|
 |
zapojení přístrojovky z feldy do fáva
|
Milan Koukal |
8 |
3066 |
26.10.07, 08:40
Milan Koukal
|
 |
zapojeni konektoru
|
Kachnis |
4 |
1989 |
25.10.07, 21:15
slovacek.milos
|
 |
ventilátor topení fávo
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
Vít |
25 |
8564 |
25.10.07, 19:35
Vít
|
 |
altik felicie
|
omeg |
2 |
1713 |
25.10.07, 16:52
spartra
|
 |
poistka v p...
|
cezar |
1 |
1398 |
24.10.07, 15:46
michalkatka
|
 |
Starter toci naprazdno
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
zdenin |
21 |
7435 |
24.10.07, 13:25
zdenin
|
 |
A = A non, alebo preco svieti kontrolka dobijania VYRIESENE
|
ventYl |
5 |
5492 |
23.10.07, 23:24
slovacek.milos
|
 |
Odpory v topeni felicie
|
DRYVER |
4 |
2051 |
22.10.07, 20:58
slovacek.milos
|
 |
na 3 valce
|
Butch |
4 |
2205 |
22.10.07, 20:19
slovacek.milos
|
 |
Ventilátor chlazení
|
Karátek |
4 |
2138 |
22.10.07, 19:39
slovacek.milos
|
 |
zadne vyhrievane sklo
|
mišo |
5 |
2331 |
20.10.07, 17:08
ventYl
|
 |
dotaz na zlodeje :)
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
1maty1 |
18 |
5604 |
18.10.07, 22:20
Martin
|
 |
málo svítící kontrolky
|
hany |
6 |
2889 |
18.10.07, 15:11
hany
|
 |
Jak synchronizovat centrál na Felicii
|
Zzdenda |
8 |
4202 |
18.10.07, 10:37
michalkatka
|
 |
Alarm +central felica
|
deady |
1 |
1455 |
17.10.07, 08:05
michalkatka
|
 |
Alarm
|
Vitezslav |
7 |
2496 |
16.10.07, 21:39
Vitezslav
|
 |
Startér ve Felicii
|
hendryks |
6 |
2887 |
16.10.07, 20:05
slovacek.milos
|
 |
Světýlko v kufru
|
myzraell |
8 |
3704 |
16.10.07, 19:55
DRYVER
|
 |
nestartující felicie
|
Pet |
1 |
1432 |
16.10.07, 07:54
slovacek.milos
|
 |
Húkačka a alternátor.
|
skoda |
10 |
3253 |
15.10.07, 16:42
skoda
|
 |
Altík Favo??
|
hendryks |
2 |
1400 |
15.10.07, 10:03
Nepér
|
 |
Koureni ze spinace
|
Lukáš |
5 |
1949 |
15.10.07, 00:25
Vít
|
 |
Teploměr Favorit - skákající ručička
|
fatal |
3 |
1911 |
14.10.07, 20:21
fatal
|
 |
cidlo teploty
|
fert.j |
2 |
1675 |
14.10.07, 16:22
Nepér
|
 |
skákající otáčkoměr
|
Šemik |
6 |
2665 |
14.10.07, 10:01
fatal
|
 |
diagnostika notebook
|
slovacek.milos |
4 |
2315 |
13.10.07, 14:37
slovacek.milos
|
 |
Zapojení autoalarmu
|
Jura |
10 |
5082 |
13.10.07, 12:56
Drobec
|
 |
Centrál Felicie
|
Zzdenda |
3 |
2947 |
12.10.07, 11:11
michalkatka
|
 |
VN kabely diagnostika
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
slovacek.milos |
27 |
8792 |
10.10.07, 19:53
slovacek.milos
|
 |
Starter felicie
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
DRYVER |
21 |
9991 |
10.10.07, 11:50
Kachnis
|
 |
Zesilovač, repro, napájení
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
Drak |
15 |
6173 |
10.10.07, 10:15
ventYl
|
 |
Kontrolka dobíjení
[ Přejít na stránku: 1, 2, 3, 4 ]
|
Jouda |
45 |
13272 |
8.10.07, 08:34
Martin
|
 |
Předělávka "klasických"předních světel na H4
[ Přejít na stránku: 1, 2, 3 ]
|
Hawk 75 |
30 |
8959 |
8.10.07, 07:03
Hawk 75
|
 |
FAVORIT budiky
|
ozzy |
5 |
2695 |
7.10.07, 20:52
ozzy
|
 |
°C - favorit
[ Přejít na stránku: 1, 2, 3 ]
|
Šemik |
32 |
9240 |
6.10.07, 18:40
Šemik
|
 |
Kdo by mi namontoval el. naklápění světel na feldu?
|
Jura |
10 |
4184 |
6.10.07, 14:20
Speeder
|
 |
Zůstávají svítit dálková světla
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
chroustal666 |
16 |
5288 |
4.10.07, 21:31
venca.m
|
 |
brncanie v budikoch
|
donek |
5 |
1989 |
4.10.07, 19:11
Šemik
|
 |
Favorit - spatne startuje a chcipa
|
Lukessa |
3 |
1563 |
4.10.07, 16:05
Lukessa
|
 |
Prerusovac Favorit
|
jirik123 |
12 |
4156 |
3.10.07, 22:24
kofi
|
|
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků |
|
Nové příspěvky |
|
 |
Žádné nové příspěvky |
|
 |
Oznámení |
|
Nové příspěvky [ Oblíbené ] |
|
![Bez nových příspěvků [ Oblíbené ] Bez nových příspěvků [ Oblíbené ]](./styles/TW_Style/imageset/topic_read.gif) |
Žádné nové příspěvky [ Oblíbené ] |
|
 |
Důležité |
|
Nové příspěvky [ Zamknuté ] |
|
![Bez nových příspěvků [ Zamknuté ] Bez nových příspěvků [ Zamknuté ]](./styles/TW_Style/imageset/topic_read_locked.gif) |
Žádné nové příspěvky [ Zamknuté ] |
|
 |
Přesunuté téma |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|