| Fórum |
Témata |
Příspěvky |
Poslední příspěvek |
 |
Časté dotazy
Nejčastěji kladené dotazy jsou zde zodpovězeny, podívejte se sem.
|
9 |
47 |
13.6.18, 15:40
Šemik
|
| Témata |
Autor |
Odpovědi |
Zobrazení |
Poslední příspěvek |
| Oznámení |
 |
TW v plnem provozu
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
Viky |
15 |
274449 |
28.2.25, 11:00
Veteranista
|
| Témata |
 |
Rizení naklápění předcních světel u Fáva
|
cervenkap |
10 |
5005 |
25.3.07, 12:12
slovacek.milos
|
 |
manualni spinani ventilatoru chladice
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
olsi |
24 |
11789 |
22.3.07, 22:36
Martin
|
 |
Dobijanie: 18,1V
|
ventYl |
11 |
6207 |
21.3.07, 11:07
ventYl
|
 |
blikajici kontrolky dobijeni a skakajici otackomer
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
olsi |
25 |
9445 |
20.3.07, 20:34
olsi
|
 |
Zapojení elektriky TZ
|
Herbie |
2 |
2613 |
20.3.07, 09:27
Martin
|
 |
Zapalování Favorit x Š120
|
Petr |
6 |
3008 |
19.3.07, 13:11
michalkatka
|
 |
otáčkoměr
|
Dan1510 |
3 |
2905 |
18.3.07, 09:49
Dan1510
|
 |
Spořič benzínu
[ Přejít na stránku: 1 ... 4, 5, 6 ]
|
fert.j |
81 |
30243 |
15.3.07, 14:57
Serifus
|
 |
Favo nestartuje a nedobiji
[ Přejít na stránku: 1, 2, 3, 4, 5 ]
|
Barbone |
61 |
22490 |
14.3.07, 17:05
golda
|
 |
Cyklovac Skoda 120
|
rabes |
3 |
2824 |
12.3.07, 00:17
michalkatka
|
 |
Nazdar hoši potrebujem radu....
|
onakvee |
12 |
6329 |
10.3.07, 16:58
onakvee
|
 |
svetla plavou
[ Přejít na stránku: 1, 2, 3, 4 ]
|
fert.j |
52 |
19316 |
10.3.07, 11:08
vopaje
|
 |
El.zrcátka
|
Jiří Ryšavý |
2 |
2236 |
9.3.07, 21:48
slovacek.milos
|
 |
Více pojistek pro Š 105 - 130
|
Herbie |
8 |
4107 |
9.3.07, 09:48
Kachnis
|
 |
zapojení ampérmetru do š120
[ Přejít na stránku: 1, 2, 3, 4 ]
|
paradio |
50 |
27535 |
5.3.07, 20:54
Martin
|
 |
Pomoc central
|
Drager |
2 |
2450 |
5.3.07, 19:29
octavio
|
 |
Pulzující palubovka
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
gross1 |
16 |
8648 |
5.3.07, 16:47
golda
|
 |
palubovka Felicie
|
golda |
5 |
3269 |
5.3.07, 16:46
roman heller
|
 |
centralne zamikanie
|
wildo |
10 |
4947 |
5.3.07, 07:23
zokot
|
 |
Nemate nekdo Rattler RTR100?
|
Drager |
0 |
3001 |
5.3.07, 00:06
Drager
|
 |
Spínací skríňka
|
chavier |
8 |
3492 |
3.3.07, 14:32
vopaje
|
 |
co to je ?
|
Jarda S. |
9 |
4022 |
2.3.07, 20:05
Jarda S.
|
 |
centrálne zamykanie
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
gabriel |
16 |
11537 |
2.3.07, 19:32
Nepér
|
 |
alternator a jeho oprava
|
elektromichal |
1 |
2062 |
2.3.07, 07:38
Drak
|
 |
svorkovnice
|
jizíček |
9 |
3823 |
1.3.07, 21:35
jizíček
|
 |
Felicia 1,9 diesel, zhavenie
|
dmax |
13 |
9582 |
1.3.07, 19:45
slovacek.milos
|
 |
Favorit škube a občas chcípne
|
krf |
4 |
2810 |
1.3.07, 17:11
roman heller
|
 |
Proč bliká kontrolka žhavení u Octavie?
|
bimbousek |
7 |
6806 |
28.2.07, 17:17
vopaje
|
 |
nestartuje, sviti kontrolka brzdove kapaliny, Forman 1992
|
cmd |
8 |
5647 |
28.2.07, 08:59
cmd
|
 |
Náhrada mechanického regulačního relé dynyma za elektronické
|
JiriK |
7 |
4219 |
27.2.07, 18:17
petr petr
|
 |
Elektrika z felicie do favorita
|
Peteer |
3 |
2339 |
25.2.07, 21:56
Peteer
|
 |
kontrolka airbagu na felicii
|
czrider |
5 |
6204 |
25.2.07, 15:17
vopaje
|
 |
startár z felicie do škody 120
|
Milan Koukal |
5 |
2718 |
25.2.07, 14:34
spartra
|
 |
Centrál z Alfy
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
elegant |
20 |
7820 |
25.2.07, 13:08
Jarda S.
|
 |
š130 vybíjí
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
big.jedla |
19 |
7479 |
24.2.07, 14:38
Kristensen
|
 |
Alternátor remenica
|
wordy |
1 |
2035 |
24.2.07, 12:17
patrik-hp
|
 |
předehřev vody na 230v
[ Přejít na stránku: 1, 2, 3 ]
|
jindra |
34 |
19087 |
22.2.07, 14:13
Drak
|
 |
POMOC
|
zokot |
2 |
2368 |
22.2.07, 09:42
Vašek Tábor
|
 |
Zvuk motoru v bedničkách v závislosti na otáčkách motoru
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
MK_vs |
27 |
12990 |
22.2.07, 09:28
zokot
|
 |
Alternátor
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
Matthes |
17 |
7660 |
21.2.07, 23:05
Matthes
|
 |
Stroboskop
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
Jarda S. |
19 |
9547 |
21.2.07, 20:13
slovacek.milos
|
 |
Nezkoumejte elektriku vašeho auta - hrozí infarkt...
|
Šemik |
12 |
6910 |
21.2.07, 13:45
Šemik
|
 |
dobíjení
|
Jarda S. |
12 |
4216 |
19.2.07, 20:08
Jarda S.
|
 |
alarm Ribell R55 - pomoc?
|
HaBaKuK |
2 |
2461 |
17.2.07, 12:58
HaBaKuK
|
 |
pojistkovy panel-vymena
|
olsi |
12 |
5091 |
16.2.07, 23:13
Martin
|
 |
topeni
|
olsi |
3 |
2282 |
16.2.07, 21:38
David
|
 |
zasuvka zavesu zapojeni
|
1maty1 |
2 |
2045 |
16.2.07, 15:08
1maty1
|
 |
pojistkova skrinka
|
Martin 007 |
10 |
4092 |
16.2.07, 12:01
euromen
|
 |
přístrojovka
|
euromen |
4 |
2345 |
15.2.07, 18:02
euromen
|
 |
Forman nestartuje!!!
|
Michal Dolejš |
6 |
3113 |
14.2.07, 21:55
patrik-hp
|
|
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků |
|
Nové příspěvky |
|
 |
Žádné nové příspěvky |
|
 |
Oznámení |
|
Nové příspěvky [ Oblíbené ] |
|
![Bez nových příspěvků [ Oblíbené ] Bez nových příspěvků [ Oblíbené ]](./styles/TW_Style/imageset/topic_read.gif) |
Žádné nové příspěvky [ Oblíbené ] |
|
 |
Důležité |
|
Nové příspěvky [ Zamknuté ] |
|
![Bez nových příspěvků [ Zamknuté ] Bez nových příspěvků [ Zamknuté ]](./styles/TW_Style/imageset/topic_read_locked.gif) |
Žádné nové příspěvky [ Zamknuté ] |
|
 |
Přesunuté téma |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|