| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| chvenie volantu https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=10&t=10731 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | senior [ 4.5.08, 21:07 ] |
| Předmět příspěvku: | chvenie volantu |
Už tu bol príspevok o chvení volantu,ale vypadá to tak že v mojom prípade aj ked som vymenil za nové pneu(vpredu),predné za zadné,nič nepomáha.prejavuje sa to od cca 95km do 110km nad to ustane.Rychlejšie ako 125 som už pre istotu nešiel.Ak vyradím rýchlosť,alebo uberem plyn tak to prestane.Pri jednej kontrole v servise mi povedali že náprava je OK.Homokinetické klby zatial nepočuť ani v zákrutách.Čím mám začať? Favo 93,165 tis km.Vdaka. |
|
| Autor: | michalkatka [ 4.5.08, 22:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: chvenie volantu |
senior píše: Už tu bol príspevok o chvení volantu,ale vypadá to tak že v mojom prípade aj ked som vymenil za nové pneu(vpredu),predné za zadné,nič nepomáha.prejavuje sa to od cca 95km do 110km nad to ustane.Rychlejšie ako 125 som už pre istotu nešiel.Ak vyradím rýchlosť,alebo uberem plyn tak to prestane.Pri jednej kontrole v servise mi povedali že náprava je OK.Homokinetické klby zatial nepočuť ani v zákrutách.Čím mám začať? Favo 93,165 tis km.Vdaka. to sú jasné homokyneťáky, ktorý ti nepoviem, musíš skúmať... |
|
| Autor: | Sotek [ 7.5.08, 20:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: chvenie volantu |
senior píše: Už tu bol príspevok o chvení volantu,ale vypadá to tak že v mojom prípade aj ked som vymenil za nové pneu(vpredu),predné za zadné,nič nepomáha.prejavuje sa to od cca 95km do 110km nad to ustane.Rychlejšie ako 125 som už pre istotu nešiel.Ak vyradím rýchlosť,alebo uberem plyn tak to prestane.Pri jednej kontrole v servise mi povedali že náprava je OK.Homokinetické klby zatial nepočuť ani v zákrutách.Čím mám začať? Favo 93,165 tis km.Vdaka. je to homokloub |
|
| Autor: | senior [ 8.5.08, 09:38 ] |
| Předmět příspěvku: | chvenie volantu |
Díky za odpovede.....a nemože to robiť aj vyvažovacie závažie na pravej strane?Zdlo sa mi nejaké volné,tak som ho demontoval. Senior |
|
| Autor: | Sotek [ 8.5.08, 10:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: chvenie volantu |
senior píše: Díky za odpovede.....a nemože to robiť aj vyvažovacie závažie na pravej strane?Zdlo sa mi nejaké volné,tak som ho demontoval. Senior myslíš závaží na kole ? jestli ano tak tím to určitě nebude, to by se ti klepal volant i kdyby jsi jel na neutrál z kopce a jak sám píšeš chvěje se ti celé auto pouze když přidáš plyn a při vyšší rychlosti, jám mám teď ten samý problém, nejvíce je to znát v rychlosti nad 100 km a když mám motor trošku podtočený a chci zrychlit |
|
| Autor: | Radek19_ae [ 9.10.08, 09:19 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: chvenie volantu |
Sotek píše: senior píše: Už tu bol príspevok o chvení volantu,ale vypadá to tak že v mojom prípade aj ked som vymenil za nové pneu(vpredu),predné za zadné,nič nepomáha.prejavuje sa to od cca 95km do 110km nad to ustane.Rychlejšie ako 125 som už pre istotu nešiel.Ak vyradím rýchlosť,alebo uberem plyn tak to prestane.Pri jednej kontrole v servise mi povedali že náprava je OK.Homokinetické klby zatial nepočuť ani v zákrutách.Čím mám začať? Favo 93,165 tis km.Vdaka. je to homokloub to mě dělá taky, začalo to právě včera Takže to asi vypadá že mám ten vnitřní kloub taky v háji. Jak je na tom ten kloub cenově? |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 9.10.08, 10:55 ] |
| Předmět příspěvku: | |
mně zas včera něco třískalo v motoru při rozjezdu no na nic jsem tak honem nepřišli tak jsme měnili vzpěru převodovky a nic, pořád stejné, nakonec pravý homo u převodovky vůle jak blázen, třísklo v tom a volant netřepal při akceleraci divné ale co nadělám nová polosa a šepot květin |
|
| Autor: | Nepér [ 9.10.08, 11:15 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Trochu odbočím... co mám shánět za komplet nový poloosy? Kde, jakou značku a tak... |
|
| Autor: | Radek19_ae [ 10.10.08, 08:12 ] |
| Předmět příspěvku: | |
slovacek.milos píše: mně zas včera něco třískalo v motoru při rozjezdu no na nic jsem tak honem nepřišli tak jsme měnili vzpěru převodovky a nic, pořád stejné, nakonec pravý homo u převodovky vůle jak blázen, třísklo v tom a volant netřepal při akceleraci divné ale co nadělám nová polosa a šepot květin Miloši, tys kupoval celou poloosu? Jedná se o feldu 1.6 r.v. 97 |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|