| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Sbíhavost https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=10&t=10742 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Nepér [ 5.5.08, 10:37 ] |
| Předmět příspěvku: | Sbíhavost |
Jak se měří celková sbíhavost, ať už svařenejma trubkama s mikrometrem, nebo nějak jinak, je mi jasný, ale nějak nechápu, že na protokolu z geometrie je psaná sbíhavost zvlášť vlevo a vpravo, jak se nastavuje ta symetrie?
|
|
| Autor: | fatal [ 5.5.08, 10:42 ] |
| Předmět příspěvku: | |
V plném rejdu L versus P ? |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|