Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Hučení předních kol - Fabia
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=10&t=1082
Stránka 1 z 1

Autor:  hans [ 9.6.06, 14:50 ]
Předmět příspěvku:  Hučení předních kol - Fabia

To výměně zimních pneu za letní začalo něco hučet na přední nápravě. Zní to jako ložisko, ale intenzita zvuku se nemění s rychlostí, ale to nijak nekope do volantu; jenom jsou trochu cítit rázy do podlahy. Geometrie, vyvážení kol? Na to ložisko se mi zdá brzo, má to najeto 45 000. Navíc to začalo okamžitě po výměně pneumatik - cestou do sevisu na zimákách ticho, domu na letních hukot... nebo špatný pneumatiky? Jo a je to Fabia 1,2 HTP, rok 2003.

Autor:  Mike.M [ 10.6.06, 13:15 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hučení předních kol - Fabia

Tlak v pneumatikach zkontroluj, po zime muze byt mensi, zkus vyvazirt po zime letni kola a pokud ani to nepomuze tak by mouna i gemetrie. Jinak me delalo neco podobneho a pak sem zistil, ze sem si vrazil srubek s velkou hlavickou do pneu a proto mi to co otacku cvakalo a brnelo.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/