| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Hučení předních kol - Fabia https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=10&t=1082 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | hans [ 9.6.06, 14:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Hučení předních kol - Fabia |
To výměně zimních pneu za letní začalo něco hučet na přední nápravě. Zní to jako ložisko, ale intenzita zvuku se nemění s rychlostí, ale to nijak nekope do volantu; jenom jsou trochu cítit rázy do podlahy. Geometrie, vyvážení kol? Na to ložisko se mi zdá brzo, má to najeto 45 000. Navíc to začalo okamžitě po výměně pneumatik - cestou do sevisu na zimákách ticho, domu na letních hukot... nebo špatný pneumatiky? Jo a je to Fabia 1,2 HTP, rok 2003. |
|
| Autor: | Mike.M [ 10.6.06, 13:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hučení předních kol - Fabia |
Tlak v pneumatikach zkontroluj, po zime muze byt mensi, zkus vyvazirt po zime letni kola a pokud ani to nepomuze tak by mouna i gemetrie. Jinak me delalo neco podobneho a pak sem zistil, ze sem si vrazil srubek s velkou hlavickou do pneu a proto mi to co otacku cvakalo a brnelo. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|