| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| fabia - zvýšení podvozku https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=10&t=11441 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | HaBaKuK [ 13.6.08, 15:22 ] |
| Předmět příspěvku: | fabia - zvýšení podvozku |
ahojda, kamarád přišel se zvláštní otázkou, jestli se dá nějakým způsobem zvětšit světlá výška podvozku jeho fábie, aby s ní mohl i na horší cesty, tak se ptám na vaše nápady a návrhy |
|
| Autor: | Kristensen [ 13.6.08, 16:18 ] |
| Předmět příspěvku: | |
H/P Sporting, dělaj jak sportovní tlumiče se sníženou vejškou tak i opak, alespoň od nich na feldy a fáva vyšší tlumiče byly. |
|
| Autor: | Nepér [ 13.6.08, 18:32 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nebo kachnisovy gumový vložky do pružin. |
|
| Autor: | Vít [ 13.6.08, 18:36 ] |
| Předmět příspěvku: | |
nešlo by zvolit gumy s vyšším profilovým číslem ? |
|
| Autor: | HaBaKuK [ 13.6.08, 18:42 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nepér píše: Nebo kachnisovy gumový vložky do pružin. co si pod tím mám představit? |
|
| Autor: | patrik-hp [ 13.6.08, 18:59 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Určitě se dá... |
|
| Autor: | Viky [ 13.6.08, 20:10 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Vít píše: nešlo by zvolit gumy s vyšším profilovým číslem ? Aby my kecal tachak do minusu? draha sranda ne? K tomu zvyseni: nekde jsem to i videl na netu. Teoreticky... Favo melo vyssi podvozek ale jinak soucastky stejny. Pak taky by to melo bejt vyssi s prednima z dieselu a zadnima z pick-upa |
|
| Autor: | MATTESS [ 14.6.08, 00:14 ] |
| Předmět příspěvku: | |
kamarád má na fabii paket pro špatný cesty z fabriky, tuším, že je to o 3 cm vyšší + nějaký dekly na spodku navíc |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 15.6.08, 09:38 ] |
| Předmět příspěvku: | |
no vepředu tam asi nic jiného nevymyslíš než podložky do podběhu, a vzadu podložit pružiny, vyrobí soustružník, musíš mu přinést přední tlumič a zadní pružinu, je to problém vana je hliníková a neprohne se navštívíš jámu a prostě praskne autorizivaném servisu 7500 kč miloš |
|
| Autor: | Viky [ 15.6.08, 09:47 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Oops... sem se poplet... neni na Felicii ale na Fabii sorry...... Jak rika Milos, podlozit. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|