| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Vrže přední náprava... https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=10&t=11452 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Serifus [ 14.6.08, 00:39 ] |
| Předmět příspěvku: | Vrže přední náprava... |
Zdravím! Tak co myslíte? Vydrží aspoň měsíc? |
|
| Autor: | Kristensen [ 14.6.08, 06:25 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Vzhledem k tomu že máš auto převážně z montážky tak volím první možnost |
|
| Autor: | Matthes [ 14.6.08, 08:48 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Dyz ale nereknes co vrze tak je to tezke, jesi tlumic suchej tak nic neupadne, jesi ty gumy v ramenech tak taky ok, pokud suchy lozisko tak mas asi mensi problem |
|
| Autor: | fatal [ 14.6.08, 09:13 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Třeba vrže nápravnice o kastli. |
|
| Autor: | Viky [ 14.6.08, 10:25 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak jestli vrze pri propruzeni tak jsou to nejspis gumovy futra a to vydrzi este dloouho nez se vydrolej. |
|
| Autor: | Serifus [ 14.6.08, 18:23 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Vrže to, když jedu pomalu. Dělá to vrz, vrz, písk, písk.... A když brzdim, tak to dělá, hvízd, hvízd, hvízd.... A když zatáčím doleva, tak se to hlavně děje.... To je pak samý písk, písk, písk, písk.... Musim jet aspoň pade, aby to nepískalo.... |
|
| Autor: | Kaliban123 [ 15.6.08, 00:39 ] |
| Předmět příspěvku: | |
| Autor: | deekay [ 15.6.08, 00:45 ] |
| Předmět příspěvku: | |
mm, skus zobrat kladivo a volakde spravit klep klep klep, ked to nepomoze, šup šup šup do obchodu a kupit novy klb klb klb |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|