| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Snížení? https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=10&t=11530 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Bzzcek [ 18.6.08, 18:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Snížení? |
Nějake rady jak snižit šade...dobře a levně?:D |
|
| Autor: | elegant [ 18.6.08, 18:33 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Prepichneš gumy. |
|
| Autor: | Viky [ 18.6.08, 19:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Snížení? |
Bzzcek píše: Nějake rady jak snižit šade...dobře a levně?:D Dobre a levne! Podle rocniku a typu. Sdel. |
|
| Autor: | Matthes [ 18.6.08, 19:13 ] |
| Předmět příspěvku: | |
elegant píše: Prepichneš gumy. Rikal levne, tim ze propichne gumy tak je znici ... mohl by ale sundat kola a jet vepredu po kotoucich a vzadu do hranach bubnu. Drazsi snizeni ktery nema negativni vliv na bezpecnost sou treba snizene pruziny od Sakyho |
|
| Autor: | elegant [ 18.6.08, 19:20 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak ale chcel lacno a dobre. A dávať dole kolesá stojí čas. Takže takto akurát pichne obe predné gumy, má predok znížený o cca 8 cm minimálne a prvých pár metrov to snaď ani iskry hádzať nebude. Takže kvalitná práca Inak: http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.p ... 83&start=0 |
|
| Autor: | deekay [ 18.6.08, 19:42 ] |
| Předmět příspěvku: | |
odpust nam tieto poznamky ale dobre a levne sa neda |
|
| Autor: | Matthes [ 18.6.08, 19:43 ] |
| Předmět příspěvku: | |
http://skoda-virt.cz/cz/forum/podvozek- ... snizeni-9/ |
|
| Autor: | Šemik [ 18.6.08, 19:45 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Bzzcek na Virtu píše: ... dik za rady a typy..... To je ale vazne hrozny pravopis |
|
| Autor: | elegant [ 18.6.08, 20:08 ] |
| Předmět příspěvku: | |
|
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|