| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| MISKY ZADNÍCH TLUMIČŮ FAVORIT. https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=10&t=12694 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | NOVON [ 26.8.08, 21:40 ] |
| Předmět příspěvku: | MISKY ZADNÍCH TLUMIČŮ FAVORIT. |
Čau chlapi,potřeboval bych vědět,jestli se dají vyměnit samostatně spodní misky zadních tlumičů na fáčku 93'.Dneska jsem se na to díval a už jsou dost shnilé,tak že mám strach,ať se to neurve..Jinak tlumiče jsou ok,netečou a jsou pevné-nehoupou... |
|
| Autor: | michalkatka [ 26.8.08, 22:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: MISKY ZADNÍCH TLUMIČŮ FAVORIT. |
NOVON píše: Čau chlapi,potřeboval bych vědět,jestli se dají vyměnit samostatně spodní misky zadních tlumičů na fáčku 93'.Dneska jsem se na to díval a už jsou dost shnilé,tak že mám strach,ať se to neurve..Jinak tlumiče jsou ok,netečou a jsou pevné-nehoupou... je to súčať tlmiča, tiecť nemusia, ale určite sú OK.... |
|
| Autor: | NOVON [ 26.8.08, 22:36 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak,že ty spodní misky nejdou samostatně vyměnit??Ptám se,protože jdou koupit samostatně.. |
|
| Autor: | DRYVER [ 26.8.08, 23:53 ] |
| Předmět příspěvku: | |
NOVON píše: Tak,že ty spodní misky nejdou samostatně vyměnit??Ptám se,protože jdou koupit samostatně.. Zadni misky jdou koupit i vymenit samostane (tlumic zustane puvodni). Uz sem to prakrat delal, takze to musi 100% jit |
|
| Autor: | deekay [ 26.8.08, 23:57 ] |
| Předmět příspěvku: | |
neviem ako na seriovych ale na HPckach sa posuvanim misky nastavuje svetla vyska auta, a zadne vyzeraju uplne rovnako ako seriove, takze ta miska sa da urcite dat dole |
|
| Autor: | NOVON [ 27.8.08, 11:00 ] |
| Předmět příspěvku: | |
DRYVER píše: NOVON píše: Tak,že ty spodní misky nejdou samostatně vyměnit??Ptám se,protože jdou koupit samostatně.. Zadni misky jdou koupit i vymenit samostane (tlumic zustane puvodni). Uz sem to prakrat delal, takze to musi 100% jit Tak to je fajn,ale ještě jeden dotaz..Jak tam ty spodní misky drží? Jsou jen nasunuté?? |
|
| Autor: | DRYVER [ 27.8.08, 13:53 ] |
| Předmět příspěvku: | |
NOVON píše: DRYVER píše: NOVON píše: Tak,že ty spodní misky nejdou samostatně vyměnit??Ptám se,protože jdou koupit samostatně.. Zadni misky jdou koupit i vymenit samostane (tlumic zustane puvodni). Uz sem to prakrat delal, takze to musi 100% jit Tak to je fajn,ale ještě jeden dotaz..Jak tam ty spodní misky drží? Jsou jen nasunuté?? Jo jo misky tam jsou jen nasunute a drzi na nejake hrane ,co ma tlumic na sobe. Vypada to jak nejaky neporadeny svar |
|
| Autor: | NOVON [ 27.8.08, 17:28 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Díky za rady všem.Tak nakonec jsem musel koupit nově tlumiče,protože misky nešly sundat i tlumič byl už hoodně pohnitý..Vzal jsem ty nejlevnější co měli,nějaké VECTOR...Je mi jasné,že kvalita nebude uplně profi,ale fazol je druhé auto v rodině,moc se s ním nejezdí...Tak že tak... |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|