| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| PŘEDNÍ TLUMIČE FA/FE https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=10&t=12970 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | NOVON [ 13.9.08, 18:56 ] |
| Předmět příspěvku: | PŘEDNÍ TLUMIČE FA/FE |
Čau chlapi,vím,že už to tady bylo,ale nemám čas to hledat.Prosím o radu zda-li mi budou pasovat přední tlumiče z feldy na fáčko 93.V obchodě mi paní tvrdila,že jsou jiné a pasujou jen zadní...Tak nevím,podle mě by to pasovat mělo... |
|
| Autor: | Ondras83 [ 13.9.08, 21:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: PŘEDNÍ TLUMIČE FA/FE |
NOVON píše: Čau chlapi,vím,že už to tady bylo,ale nemám čas to hledat.Prosím o radu zda-li mi budou pasovat přední tlumiče z feldy na fáčko 93.V obchodě mi paní tvrdila,že jsou jiné a pasujou jen zadní...Tak nevím,podle mě by to pasovat mělo... je to úplně stejný, myslim že 93 fáčko už měla snížený tlumiče jako felda, jestli ne, tak to budeš mit tak o 1cm nižší jinak nevim proč se ptáš na takovou banalitu, když ty auta jsou kromě hran karoserie skoro stejný |
|
| Autor: | Kachnis [ 13.9.08, 21:56 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: PŘEDNÍ TLUMIČE FA/FE |
Ondras83 píše: jinak nevim proč se ptáš na takovou banalitu, když ty auta jsou kromě hran karoserie skoro stejný protoze mu to rekla pani v mototechne a protoze predpokladal, ze tomu prodavajici rozumi tak se ujistuje |
|
| Autor: | Ondras83 [ 13.9.08, 22:19 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: PŘEDNÍ TLUMIČE FA/FE |
Kachnis píše: Ondras83 píše: jinak nevim proč se ptáš na takovou banalitu, když ty auta jsou kromě hran karoserie skoro stejný protoze mu to rekla pani v mototechne a protoze predpokladal, ze tomu prodavajici rozumi tak se ujistuje nerozumí, tak ho ujišťuju...já se nezlobim, akorát takovejhlech příspěvků je tedy habakuk a pak když někdo něco hledá, tak to najít nemůže... zas se o tý ženský nedá říct, že je blbá, protože možná myslela vnitřní provedení tlumiče a ty sou na 1,3 1,6 a 1,9 jiný...každopádně sám tlumič je stejnej...kromě pár změn na přední nápravě, motoru a interiéru jsou ty auta skoro stejný.... |
|
| Autor: | NOVON [ 13.9.08, 22:22 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jo jenom jsem se ujišťoval jak to vlastně je,a to tady na fóru u odborníku-kde jinde taky,že?? Co bych měl ještě krom tech tlumičů koupit?Gumová uložení,horní misku nad pružinu,ložisko uloženi?Nebo ještě něco,ať nelítám do obchoda vícekrát?Díkes |
|
| Autor: | wr8 [ 14.9.08, 10:22 ] |
| Předmět příspěvku: | |
komplet horní uloženi a pokud uz nejsou nejlepsi i gumovy dorazy+samozrejme tlumice |
|
| Autor: | NOVON [ 18.9.08, 12:09 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Chlapi,tak jsem nakonec koupil přední tlumiče SACHS,kompletní spodní ramena,axialní táhla+čepy řízení..to vše za krásných 3000 kč..Ty ceny ND jsou prostě PARÁDA:-).. |
|
| Autor: | Ondras83 [ 18.9.08, 22:10 ] |
| Předmět příspěvku: | |
NOVON píše: Chlapi,tak jsem nakonec koupil přední tlumiče SACHS,kompletní spodní ramena,axialní táhla+čepy řízení..to vše za krásných 3000 kč..Ty ceny ND jsou prostě PARÁDA:-).. já to řikám furt, proč měnit na feldě čep na 200 když na pežotu 106 rok 1994 se to mění za 2000 škoda rulezz |
|
| Autor: | NOVON [ 18.9.08, 22:36 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ondras83: No jo,ale na tom pežotu se spodní čep nedá vyměnit samostatně,protože je rameno kované,a proto i ta cena.. Až dojezdí fáčko,tak si koupím felinku:-).No ono to fáčko nedojezdí,spíše 'rozehnije' |
|
| Autor: | Ondras83 [ 20.9.08, 18:39 ] |
| Předmět příspěvku: | |
NOVON píše: Ondras83: No jo,ale na tom pežotu se spodní čep nedá vyměnit samostatně,protože je rameno kované,a proto i ta cena.. Až dojezdí fáčko,tak si koupím felinku:-).No ono to fáčko nedojezdí,spíše 'rozehnije' no jasně...proto to sem píšu, prostě blbost francouzů, nemůžou tam udělat čep na šrouby....a kdo si toho pežota koupí, ohrnuje nos nad škodovakama a přitom to je vo hooodně větší aušus jak auto se slepicej |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|