| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Zvláštny zvuk https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=10&t=12980 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | vladik [ 13.9.08, 23:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Zvláštny zvuk |
pri rozbiehaní je zo zadu počuť taký zvláštny zvuk ako keby sa niečo trelo a po chvíli to prestane neviem je to poloos alebo prevodovka spojka ja fakt nevim ked mate skusenost prosim napište diky |
|
| Autor: | Kachnis [ 14.9.08, 00:06 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Zvláštny zvuk |
a jako prestane kdyz pustis spojku nebo kdyz zaradis 2ku nebo kdyz dosahnes 37km/h, nebo to jde od prevodovky? je to zavisle na otackach pri rozjizdeni? vetsinou vydava zvuk spojka.. |
|
| Autor: | vladik [ 14.9.08, 00:14 ] |
| Předmět příspěvku: | |
stojím, dám jednotku a obvykle to robí ked pomalšie púštam spojku ked ju pustím rychlejšie tam nič |
|
| Autor: | Kachnis [ 14.9.08, 00:22 ] |
| Předmět příspěvku: | |
spojka. zabira ,oc nahore?? jesli jo, louci se s tebou... |
|
| Autor: | LiMaK [ 16.9.08, 21:15 ] |
| Předmět příspěvku: | |
prosim o radu, kdyz poustim spojku, vrze to ...co by to mohlo byt?? to fakt nedavam zas takovou otazku lamela se tre o pritlacak.....lamela je nanytovana...ze by nýty??? mazecc...... bude to...netesnici stresni okno...urcite dela to urcite ikdyz slapeš pri neutralu na spojku, zejo?!!! |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|