| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Přestavba pravostr. řízení na levostranné https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=10&t=13422 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | bert1008 [ 9.10.08, 20:28 ] |
| Předmět příspěvku: | Přestavba pravostr. řízení na levostranné |
Ahoj, máte někdo zkušenosti s přestavbou řízení zprava doleva? Jedná se o Škoda 120 široká s hřebenovým řízením. Je potřeba schánět jinou nápravnici? Poraďte. Díky |
|
| Autor: | kwiko [ 11.10.08, 20:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Přestavba pravostr. řízení na levostranné |
A ako to chces opapierovat? Skodovku som neskumal, ale predpokladam hlavne upravy okolo upevnenia riadenia, brzd, a celkovo pedalov. Takze podla mna je aj tak financne najlepsie si zadovazit jedno vozidlo s volantom vlavo na ND. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 12.10.08, 07:02 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Přestavba pravostr. řízení na levostranné |
bert1008 píše: Ahoj, máte někdo zkušenosti s přestavbou řízení zprava doleva? Jedná se o Škoda 120 široká s hřebenovým řízením. Je potřeba schánět jinou nápravnici? Poraďte. Díky nápravnice se nemění je od výroby tak i tak miloš |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|