Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Vrzajici predni kola
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=10&t=1352
Stránka 1 z 1

Autor:  Mike.M [ 17.7.06, 13:21 ]
Předmět příspěvku:  Vrzajici predni kola

Dobry den, kamarad ma taky problem, ma Favorita 95 dovoz z anglie a posledni dobou mu jde strasne tezko tocit volantem a kola vrzou, nevite cim to je? Ja mam Fa 91 a gumy 185 a jde mi to asi 2x lehcejic.

Autor:  Peter50kw [ 17.7.06, 15:48 ]
Předmět příspěvku: 

Pre zaciatok by som namazal gulaky na dolnych ramenach aj na riadiacich tyciach. Je pravdepodobne, ze budu na vymenu.

Autor:  Bukaj [ 3.8.06, 22:12 ]
Předmět příspěvku: 

a ještě předtím svisláky...

Autor:  Peter50kw [ 3.8.06, 22:27 ]
Předmět příspěvku: 

Bukaj píše:
a ještě předtím svisláky...

Favo nema zvislaky

Autor:  Bukaj [ 3.8.06, 22:49 ]
Předmět příspěvku: 

Peter50kw píše:
Bukaj píše:
a ještě předtím svisláky...

Favo nema zvislaky


No jo, pardon :oops: , já furt myslim na jiný škodovky :lol:

Autor:  Mike.M [ 4.8.06, 09:03 ]
Předmět příspěvku: 

byly to klouby na ridici tyci co jsou pod manzetami. ale nevim jak je odkroutit abych je moh namazat. 32klic nemam nebo jaky to je prumer a hasakem se to neda, nechci strhnout sestihran. No ale projistotu sem vymenil i cepy i namzety, kdyz uz sem to mel dole a namazal. klouby tosku olejem a pak tam nacpal vazelinu. snad to bude dobre

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/