| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Vrzajici predni kola https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=10&t=1352 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Mike.M [ 17.7.06, 13:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Vrzajici predni kola |
Dobry den, kamarad ma taky problem, ma Favorita 95 dovoz z anglie a posledni dobou mu jde strasne tezko tocit volantem a kola vrzou, nevite cim to je? Ja mam Fa 91 a gumy 185 a jde mi to asi 2x lehcejic. |
|
| Autor: | Peter50kw [ 17.7.06, 15:48 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Pre zaciatok by som namazal gulaky na dolnych ramenach aj na riadiacich tyciach. Je pravdepodobne, ze budu na vymenu. |
|
| Autor: | Bukaj [ 3.8.06, 22:12 ] |
| Předmět příspěvku: | |
a ještě předtím svisláky... |
|
| Autor: | Peter50kw [ 3.8.06, 22:27 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Bukaj píše: a ještě předtím svisláky... Favo nema zvislaky |
|
| Autor: | Bukaj [ 3.8.06, 22:49 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Peter50kw píše: Bukaj píše: a ještě předtím svisláky... Favo nema zvislaky No jo, pardon |
|
| Autor: | Mike.M [ 4.8.06, 09:03 ] |
| Předmět příspěvku: | |
byly to klouby na ridici tyci co jsou pod manzetami. ale nevim jak je odkroutit abych je moh namazat. 32klic nemam nebo jaky to je prumer a hasakem se to neda, nechci strhnout sestihran. No ale projistotu sem vymenil i cepy i namzety, kdyz uz sem to mel dole a namazal. klouby tosku olejem a pak tam nacpal vazelinu. snad to bude dobre |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|