| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Jakoby "zadrhávající" řízení u Fáčka https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=10&t=13766 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | tomasjavorsky [ 30.10.08, 09:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Jakoby "zadrhávající" řízení u Fáčka |
Ahoj, u Fáčka mi poslední dobou zlobí řízení, hlavně kolem středové polohy. Když chci mírně zatočit, tak volant jde celkem ztuha, potom jakoby "přeskočí" o 2cm a dál to už zatáčí v pohodě. Takhle to trhá jak doleva, tak i doprava. Nevíte, čím by to mohlo být? Nemělo by se řízení nějak promazat, nebo není moc přitáhlé? Díky. |
|
| Autor: | michalkatka [ 30.10.08, 10:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Jakoby "zadrhávající" řízení u Fáčka |
tomasjavorsky píše: Ahoj, u Fáčka mi poslední dobou zlobí řízení, hlavně kolem středové polohy. Když chci mírně zatočit, tak volant jde celkem ztuha, potom jakoby "přeskočí" o 2cm a dál to už zatáčí v pohodě. Takhle to trhá jak doleva, tak i doprava. Nevíte, čím by to mohlo být? Nemělo by se řízení nějak promazat, nebo není moc přitáhlé? Díky. pritiahnuté to zrejme bude, dá sa to nastavovať, ale pokiaľ s tým nikto nič nerobil, budeš mať roztrhané obe manžety a zuby už vykúsané, ale skôr ti poradím druhé riadenie... |
|
| Autor: | tomasjavorsky [ 30.10.08, 12:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Jakoby "zadrhávající" řízení u Fáčka |
michalkatka píše: tomasjavorsky píše: Ahoj, u Fáčka mi poslední dobou zlobí řízení, hlavně kolem středové polohy. Když chci mírně zatočit, tak volant jde celkem ztuha, potom jakoby "přeskočí" o 2cm a dál to už zatáčí v pohodě. Takhle to trhá jak doleva, tak i doprava. Nevíte, čím by to mohlo být? Nemělo by se řízení nějak promazat, nebo není moc přitáhlé? Díky. pritiahnuté to zrejme bude, dá sa to nastavovať, ale pokiaľ s tým nikto nič nerobil, budeš mať roztrhané obe manžety a zuby už vykúsané, ale skôr ti poradím druhé riadenie... A kde se to dá nastavit? S řízením jsem zatím nic nedělal, tohle auto mám měsíc. Na ty manžety se podívám - předpokládám, že myslíš manžety, co jdou z převodky řízení? S těmi zuby nic nejde udělat, tedy musím řízení celé vyměnit? |
|
| Autor: | Nepér [ 30.10.08, 15:39 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Na autě se k tomu moc dostat nedá, teda mě se to moc nepovedlo. Seřizoval jsem to na řízení mimo auto tak, aby to v celém rozsahu nezadrhávalo. |
|
| Autor: | NOVON [ 30.10.08, 23:57 ] |
| Předmět příspěvku: | |
TOMAŠ: Prvně převodku vymontuj a koukni v jakém je stavu..Na autě toho moc neseřídíš,protože seřizovací šroub je zespoda a stejně je po letech tak zatuhlý,že s ním nehneš..Nové komplet řízení na fáčko koupíš do 1500kč z druhovýroby,origo stojí asi 2600kč..,to kdyby bylo nejhůře.. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|