| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Vymena naprav - GARDE (predna + zadna) https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=10&t=14496 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | bany [ 10.12.08, 17:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Vymena naprav - GARDE (predna + zadna) |
je mozne vymenit napravy za sirsie ??? (aj prednu aj zadnu) ake upravy je treba nutne vykonat ??? |
|
| Autor: | Martin 007 [ 10.12.08, 17:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Já bych řekl, že snad asi žádný krom delších brzdovejch hadic... |
|
| Autor: | trady [ 10.12.08, 19:32 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Upravy zadne... ale kdyz sme dali na uzouna eMkovackou predni napravu tak v rejdu pri propruzeni sme rozflakali blatnik.... tak nezapomen vytahnout i batniky... jinak je to dalo by se rici i zbytecnost |
|
| Autor: | Kachnis [ 10.12.08, 22:49 ] |
| Předmět příspěvku: | |
chce to potom nizsi kola pokud das M napravu ,ale s normalnima kolama ja problem nemam a to mam predni perka -1/2 zavitu odprasený jak psal martin007 |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|