| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| znizenie predku - GARDE https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=10&t=14497 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | bany [ 10.12.08, 17:42 ] |
| Předmět příspěvku: | znizenie predku - GARDE |
vseobecne ja zname ze vsetky Skodovecky maju predky smerujuce "panbozkovi do okien". ako sa da docielit solidne znizenie predku ??? |
|
| Autor: | Martin 007 [ 10.12.08, 17:46 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Garde timle zrovna tolik netrpí... Nicméně se snižuje pro závoďáky vevaření držáků nápravy více do kastle... Trošku složitější je montáž kratších pružin dělaných na zakázku nebo pružiny z jiného auta... A prasárna je řezání sériových pružin...ale dělá se to celkem běžně... Taky můžeš dát nižší pneumatiky... |
|
| Autor: | fatal [ 10.12.08, 17:50 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Většinou stačí generálka zadní nápravy... |
|
| Autor: | chemer [ 10.12.08, 22:05 ] |
| Předmět příspěvku: | |
fatal píše: Většinou stačí generálka zadní nápravy... to zanamená vyměnit pružiny, popřípadě tlumiče a ještě něco? |
|
| Autor: | fatal [ 10.12.08, 22:27 ] |
| Předmět příspěvku: | |
chemer píše: to zanamená vyměnit pružiny, popřípadě tlumiče a ještě něco? Na vlečku jsou tu větší experti... |
|
| Autor: | Martin 007 [ 10.12.08, 22:29 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ne komplet...všechny silentbloky vyměnit...nová podélná ramena + výztuhy...výztuhy i na šikmá ramena...ve spoji šikmého a podélného použít místo L-gum podložky z PVC dle 130L/A...k tomu klidně nový péra ale podle mě zbytečný a tlumiče prosim...nafouknou kola a je to...nejlépe nový gumy... |
|
| Autor: | MATTESS [ 10.12.08, 22:32 ] |
| Předmět příspěvku: | |
než budeš vyztužovat původní šikmý ramena, chce zjistit, zda nejsou taky ohnutá (což pravděpodobně budou). Ale blbě se to zjišťuje, když není podle čeho porovnat |
|
| Autor: | chemer [ 10.12.08, 22:36 ] |
| Předmět příspěvku: | |
i když já blbnu sorry, já jsem se chtěl zeptat u 120L, tam vlečka není že? |
|
| Autor: | Jarda S. [ 10.12.08, 22:37 ] |
| Předmět příspěvku: | |
chemer píše: i když já blbnu sorry, já jsem se chtěl zeptat u 120L, tam vlečka není že? tam akorát tlumiče a péra |
|
| Autor: | fatal [ 10.12.08, 22:38 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Sadra17 píše: tam akorát tlumiče a péra Nezapomeň na gumy v úchytu mezi ramenem a poloosou... |
|
| Autor: | chemer [ 10.12.08, 23:03 ] |
| Předmět příspěvku: | |
máte s tím zvednutím zadku někdo praktickou zkušenost? jestli to je pak opravdu dobré nebo jestli to sklon zlepší jen z části? |
|
| Autor: | chemer [ 10.12.08, 23:08 ] |
| Předmět příspěvku: | |
fatal píše: Sadra17 píše: tam akorát tlumiče a péra Nezapomeň na gumy v úchytu mezi ramenem a poloosou... mohl by jsi dát prosím odkaz na katalog třeba v eshopu autokelly? vůbec nevím o co jde |
|
| Autor: | Viky [ 10.12.08, 23:51 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Snizit predek pruzinama z uzovky. Nebo fiknout, skutecne se to dela casto. Zvysit zadek.... pruzinama z uzovky. Taky se daji sehnat gumy mezi zavity. |
|
| Autor: | Radic [ 11.12.08, 00:16 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Viky píše: ...Taky se daji sehnat gumy mezi zavity. ano ano |
|
| Autor: | Matthes [ 11.12.08, 00:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Me pride lepci dat vlecku |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|