| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Zadní náprava - kyvka https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=10&t=15101 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Petr105 [ 18.1.09, 12:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Zadní náprava - kyvka |
Na jaře bych chtěl prohlídnout zadní nápravu, tak by mě zajímalo, co všechno a hlavně JAK zkontrolovat? Je to kyvka... Například, jak zjistím, že jsou špatný ložiska? (v garáži mám po dědovi nový, tak mě to láká |
|
| Autor: | Šemik [ 18.1.09, 12:48 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ložiska slyšíš - hučí to, je to dobře poznat když to rozjedeš někde mimo město,vypneš na neutrál motor a posloucháš co auto dělá za zvuky - je to takové typické hučení |
|
| Autor: | Matthes [ 18.1.09, 12:49 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Loziska huci po lucinach. Gufera jesi netecou, kuzel jesi ok, brzdy... |
|
| Autor: | Šemik [ 18.1.09, 12:51 ] |
| Předmět příspěvku: | |
A co přestavba na vlečku? Když už se do toho člověk pustí.. |
|
| Autor: | Petr105 [ 18.1.09, 12:53 ] |
| Předmět příspěvku: | |
| Autor: | Petr105 [ 18.1.09, 12:54 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Šemik píše: Ložiska slyšíš - hučí to, je to dobře poznat když to rozjedeš někde mimo město,vypneš na neutrál motor a posloucháš co auto dělá za zvuky - je to takové typické hučení Dík, zkusim |
|
| Autor: | Petr105 [ 18.1.09, 12:56 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Možná je to blbost, ale co to uchycení do kastle? Není tam nějakej silentblok? |
|
| Autor: | Šemik [ 18.1.09, 13:02 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jsou tam, na každé straně jeden, a 100% už budou dost jetý. Stejně tak i ramena. Ramena i silentbloky koupíš v mototechně, ale dnes už to není taková kvalita co kdysi - určitě to na ramena bude chtít navařit výztuhy |
|
| Autor: | Petr105 [ 18.1.09, 13:27 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ach jo, kdysi mi je nabízeli, že mají výprodej... 2 za cenu 1... |
|
| Autor: | Carlos [ 21.1.09, 01:47 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Při troše štěstí seženeš i origo ramena. Jinak pokud by ses podle Šemika pustil do vlečky, tak vzhledem k tomu že máš užovku, tak sehnat nápravu z garde je docela problém ale jde to. Jinak jediný co by ti pak překáželo ve vrácení do původního stavu by bylo to že kvůli vlečce bys musel mít mělký kastlík. |
|
| Autor: | Petr105 [ 21.1.09, 11:13 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Díky |
|
| Autor: | škodař [ 21.1.09, 18:08 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Šemik píše: Jsou tam, na každé straně jeden, a 100% už budou dost jetý. Stejně tak i ramena. Ramena i silentbloky koupíš v mototechně, ale dnes už to není taková kvalita co kdysi - určitě to na ramena bude chtít navařit výztuhy |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|