| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| výměna nápravy https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=10&t=15393 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | john.05 [ 2.2.09, 22:42 ] |
| Předmět příspěvku: | výměna nápravy |
zdravím chtěl bych se zeptat je velký problém předělat nápravu s roztečí 98 za nápravu ze 100 roztečí a + přední náboje |
|
| Autor: | Nepér [ 2.2.09, 22:43 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nemalý. |
|
| Autor: | Radek19_ae [ 2.2.09, 22:58 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Proč to chceš dělat |
|
| Autor: | john.05 [ 2.2.09, 23:14 ] |
| Předmět příspěvku: | |
chci to předělávat z toho důvodu že mě to dal kámoš všechno zadarmo i s litákama tak bych to chtěl zkusit předělat at mi to neleží jen tak zbytečně na půdě |
|
| Autor: | Nepér [ 2.2.09, 23:15 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak přehoď vzadu nápravu a vepředu těhlice, co je na tom složitýho? |
|
| Autor: | Vít [ 2.2.09, 23:15 ] |
| Předmět příspěvku: | |
podlozky jsou debilni zpusob, kola lezou z auta, nevejdou se do podbehu, je to ilegalni a jeste poradne nevis, jeslti ti kolo neupadne, že to je zbytečný závaží který musí motor roztáčet a brzdy ubrzdit je taky zřejmé vím, že hezká kola se dají sehnat i v rozteči 4×98, měnit nápravy je podle mě zbytečnost |
|
| Autor: | Nepér [ 2.2.09, 23:16 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jako je fakt, že jen kvůli kolům je to nesmysl |
|
| Autor: | Radek19_ae [ 2.2.09, 23:20 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Přesně, ja bych to rači střelil a měl se jeden víkend dobře |
|
| Autor: | kwiko [ 2.2.09, 23:24 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Predok nema zaludnosti, ak mas stahovak na gulove capy , ale vzadu treba odpajat brzdy. Tak aby si nemal zaroven aj vymenu brzdovych trubiek |
|
| Autor: | Kristensen [ 2.2.09, 23:24 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Pokud na to máš opravdu všechno tak předělání je otázka cca hodinky, stačí vpředu vyměnit těhlice a vzadu náboje |
|
| Autor: | michalkatka [ 3.2.09, 14:58 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kristensen píše: Pokud na to máš opravdu všechno tak předělání je otázka cca hodinky, stačí vpředu vyměnit těhlice a vzadu náboje starý a nový typ náboja do zadu má iné uchytenie, tam treba nemiť celú nápravu... |
|
| Autor: | ferrari [ 3.2.09, 18:40 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Predaj nápravy a kúp si za to skrutky, čo vymedzia vôľu v rozteči (jedna stojí okolo 70KČ a to máš teda 16x70 = 1120 KČ)....a môžeš použiť Tebou zamýšľané kolesá... |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 3.2.09, 19:16 ] |
| Předmět příspěvku: | |
nebo ty disky hvízdni pilníkem řešení podivné, dá se i urvat šroub při silném dotažení, ale jezdí tak hodně lidí miloš |
|
| Autor: | michalkatka [ 3.2.09, 20:01 ] |
| Předmět příspěvku: | |
vy mu teda radíte veci.... aby nedopadol ako deekay, že nebude môcť dať dole kolo s náboja... |
|
| Autor: | john.05 [ 3.2.09, 23:14 ] |
| Předmět příspěvku: | |
když říkáte že to teda není žádný velký problém to předělat tak já to zkusím popředělávat a uvidím jaký bude výsledek |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|