| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| nadrz https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=10&t=15710 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | mateskn [ 21.2.09, 16:25 ] |
| Předmět příspěvku: | nadrz |
cau potreboval bych poradit,kdyz u stovecky chci sundat nadrz musim sundavat i napravu?nebo se to da nejak vymontovat...diky |
|
| Autor: | Eltoma [ 21.2.09, 16:45 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Podle mě musíš sundat i nápravu. A pak jde teprv vyndat plech pod nádrží. Já když sundaval nádrž tak sem měl nápravu už dole ale byl by to asi boj ji vydat bez nápravy a vyndat nápravu je menší zlo. |
|
| Autor: | mateskn [ 21.2.09, 17:06 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ja si taky myslim ze budu muset sundavat napravu,ale doufal jsem ze to pujde i tak,no nepúotesil jsi me |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|