| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Felicia klopkanie zozadu za jazdy https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=10&t=16757 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | micenko [ 19.4.09, 10:39 ] |
| Předmět příspěvku: | Felicia klopkanie zozadu za jazdy |
Na mojej Feline sa mi objavilo tlmene klopkanie zo zadnej casti vozidla. Najlepsie to pocut pri pomalej jazde na rovnom useku cesty s kvalitnym rovnym asfaltom. Frekvencia klopkania zavisi od rychlosti otacania zadneho asi praveho kolesa. Jeden "klop" asi zodpoveda jednej otacke. Pri vyssej rychlosti sa klopanie ztisi az strati. Poradi niekto, v com by to mohlo byt? Dik |
|
| Autor: | kwiko [ 19.4.09, 11:28 ] |
| Předmět příspěvku: | |
kamienok v drazke na pneu napriklad |
|
| Autor: | Nepér [ 19.4.09, 12:11 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nenasazoval si letní kola? |
|
| Autor: | micenko [ 19.4.09, 14:22 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nepér píše: Nenasazoval si letní kola? Ano, pred cca 10-timi dnami som prehadzoval letne kolesa aj s diskami. Kamienok v dezene ma napadol, ale hlbka dezenu je len 4,2 mm a s takym dezenom sa akusticky seriozny kamienok snad ani nabrat neda. Ale vylucit to nemozno. |
|
| Autor: | hans [ 19.4.09, 14:31 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nemusí to být jenom kamínek, stejné zvuky to vydává, když máš v kole třeba zapíchnutý hřebík... V první řadě zkontroluj dezén VŠECH kol, jestli někde něco není. Ono se ti totiž může jenom zdát, že je to zvuk od zadního kola, a může být něco v předním... |
|
| Autor: | kwiko [ 19.4.09, 20:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
By som zacal kontrolou dotiahnutia skrutiek (to asi myslel neper). Mne sa take uz 2x podarilo zabudnut... |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|