| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Lobro klby https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=10&t=22672 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Jonny [ 6.6.10, 23:00 ] |
| Předmět příspěvku: | Lobro klby |
Zdravim ludia , schvalne kto z vas vie z ktorej alfy su skodovacke lobra ? Pretoze myslim ze by sa mali dat zohnat klby aj samostatne tak ako je to u facka . Len potrebujem vediet typ alfy na aku sa konkretne tento typ montoval |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|