| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Ťuknutí při přeřazení,asi ze předu https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=10&t=25555 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | mic119 [ 22.2.11, 10:02 ] |
| Předmět příspěvku: | Ťuknutí při přeřazení,asi ze předu |
Mazda 323 1,5 BA 1998 Zdravím.Prosím,potřebuju pomoct.Když jedu s autem a třeba dám 2,3,4,vždycky,když trochu prudčejc pustím spojku(při pomalém pouštění spojky nic slyšet není),tak se mi asi ze předu ozývá ťuknutí,jako kdyby někdo bouchl trochu kladivem o prkénko.Nebo když jedu na čtyřku,pustím nohu z plynu a pak najednou přidám,tak se ozve taky ťuknutí.Při brždění to nedělá.Když jedu třeba už 70km/h a přeřadím,tak už to slyšet ani není. |
|
| Autor: | no_-_name [ 22.2.11, 12:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ťuknutí při přeřazení,asi ze předu |
to bude nějakej silentblok na uložení agregátu... |
|
| Autor: | CrazyMan [ 22.2.11, 18:24 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ťuknutí při přeřazení,asi ze předu |
to je takzvanej TELEFON v prdeli... zvedni auto na hever a vlez pod něj... je to taková tyčka přišroubovaná na pohonou jednotku a druhej konec je v uchycenej v kastli... |
|
| Autor: | darklord [ 22.2.11, 18:27 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ťuknutí při přeřazení,asi ze předu |
CrazyMan: telefon je aj na mazde? |
|
| Autor: | CrazyMan [ 22.2.11, 18:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ťuknutí při přeřazení,asi ze předu |
no to nevím ale tohleto by to všechno vysvětlovalo |
|
| Autor: | mic119 [ 23.2.11, 00:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ťuknutí při přeřazení,asi ze předu |
ok,díky za typ,hned zítra se na to mrknu,i když nevím přesně,co hledat.Tzv telefon |
|
| Autor: | darklord [ 23.2.11, 01:02 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ťuknutí při přeřazení,asi ze předu |
Telefon je na favorite |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 23.2.11, 08:56 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ťuknutí při přeřazení,asi ze předu |
telefon na mazdu je 6O4844322 |
|
| Autor: | CrazyMan [ 23.2.11, 16:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ťuknutí při přeřazení,asi ze předu |
je to prostě tyčka co je uchycená někde na motoru a druhej konec je uchycenej v kastli |
|
| Autor: | Jarda S. [ 23.2.11, 19:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ťuknutí při přeřazení,asi ze předu |
má to dvouhmotovej setrvačník ? |
|
| Autor: | CROWACK [ 23.2.11, 19:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ťuknutí při přeřazení,asi ze předu |
Nemá |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|