Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Ťuknutí při přeřazení,asi ze předu
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=10&t=25555
Stránka 1 z 1

Autor:  mic119 [ 22.2.11, 10:02 ]
Předmět příspěvku:  Ťuknutí při přeřazení,asi ze předu

Mazda 323 1,5 BA 1998
Zdravím.Prosím,potřebuju pomoct.Když jedu s autem a třeba dám 2,3,4,vždycky,když trochu prudčejc pustím spojku(při pomalém pouštění spojky nic slyšet není),tak se mi asi ze předu ozývá ťuknutí,jako kdyby někdo bouchl trochu kladivem o prkénko.Nebo když jedu na čtyřku,pustím nohu z plynu a pak najednou přidám,tak se ozve taky ťuknutí.Při brždění to nedělá.Když jedu třeba už 70km/h a přeřadím,tak už to slyšet ani není.

Autor:  no_-_name [ 22.2.11, 12:35 ]
Předmět příspěvku:  Re: Ťuknutí při přeřazení,asi ze předu

to bude nějakej silentblok na uložení agregátu...

Autor:  CrazyMan [ 22.2.11, 18:24 ]
Předmět příspěvku:  Re: Ťuknutí při přeřazení,asi ze předu

to je takzvanej TELEFON v prdeli... zvedni auto na hever a vlez pod něj... je to taková tyčka přišroubovaná na pohonou jednotku a druhej konec je v uchycenej v kastli...

Autor:  darklord [ 22.2.11, 18:27 ]
Předmět příspěvku:  Re: Ťuknutí při přeřazení,asi ze předu

CrazyMan: telefon je aj na mazde?

Autor:  CrazyMan [ 22.2.11, 18:53 ]
Předmět příspěvku:  Re: Ťuknutí při přeřazení,asi ze předu

no to nevím ale tohleto by to všechno vysvětlovalo :D

Autor:  mic119 [ 23.2.11, 00:53 ]
Předmět příspěvku:  Re: Ťuknutí při přeřazení,asi ze předu

ok,díky za typ,hned zítra se na to mrknu,i když nevím přesně,co hledat.Tzv telefon :oops:

Autor:  darklord [ 23.2.11, 01:02 ]
Předmět příspěvku:  Re: Ťuknutí při přeřazení,asi ze předu

Telefon je na favorite :D Mazdu nikto z nas otvorenu nevidel :lol:

Autor:  slovacek.milos [ 23.2.11, 08:56 ]
Předmět příspěvku:  Re: Ťuknutí při přeřazení,asi ze předu

telefon na mazdu je 6O4844322 :oops: miloš

Autor:  CrazyMan [ 23.2.11, 16:40 ]
Předmět příspěvku:  Re: Ťuknutí při přeřazení,asi ze předu

je to prostě tyčka co je uchycená někde na motoru a druhej konec je uchycenej v kastli

Autor:  Jarda S. [ 23.2.11, 19:51 ]
Předmět příspěvku:  Re: Ťuknutí při přeřazení,asi ze předu

má to dvouhmotovej setrvačník ?

Autor:  CROWACK [ 23.2.11, 19:53 ]
Předmět příspěvku:  Re: Ťuknutí při přeřazení,asi ze předu

Nemá

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/