| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| výměna silentbloků ramen https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=10&t=26389 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | john.05 [ 3.5.11, 21:56 ] |
| Předmět příspěvku: | výměna silentbloků ramen |
zdarec chlapi chci se zeptat jak moc velký je problém vyměnit silentbloky v ramenech na oktávce 1.9 tdi? |
|
| Autor: | Vít [ 3.5.11, 22:38 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: výměna silentbloků ramen |
je celkem dobre vedet, o kterou octavii 1.9 tdi se jedna, muze to byt tahle ![]() nebo taky tahle ![]() a ty octavie maji kazda jinou napravu(jsou to totiz uplne jina auta, takze ta prace bude stejne jako material odlisna), ale motor oznacovany jako 1.9 tdi je v obou z nich (v ruznych verzich) |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 4.5.11, 11:14 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: výměna silentbloků ramen |
na staré koktě to uděláš ve svěráku, blbě jde nalisovat přední šulek na to je dobrý pneuklouzek, a zadní puk si musíš označit když ho dáš blbě brzdy prdne pokud jsi neumětel tak je to trochu voser |
|
| Autor: | john.05 [ 4.5.11, 21:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: výměna silentbloků ramen |
je to jedničková oktávka r.v 1999 a díky miloši zkusím a uvidím snad se podaří kdyžtak servis to jistí a pak se musí udělat i geometrie? |
|
| Autor: | Vít [ 4.5.11, 21:52 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: výměna silentbloků ramen |
geometrie urcite, jak na naprave neco reozdelas, tak vzdy |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|