| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Kloub na poloose u Fáčka https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=10&t=26631 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Beda [ 28.5.11, 22:04 ] |
| Předmět příspěvku: | Kloub na poloose u Fáčka |
Může mě někdo říct jak se pozná že je potřeba vyměnit homokinetický kloub u Favorita? Díky |
|
| Autor: | michalkatka [ 28.5.11, 22:13 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kloub na poloose u Fáčka |
keď má väčšie ako prípustné vôle.... vnútorný spravidla trasie volantom od 80-110km/h, vonkajší lúpe prská v zábere pri max vytočení volantu, alebo v menšej rýchlosti 30-50km/h značne trasie volant... |
|
| Autor: | Beda [ 28.5.11, 22:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kloub na poloose u Fáčka |
no volantem to neklepe ale pokud se chci na křižovatce třeba rychlejc rozjet s kolama do rejdu tak na pravé straně něco jako rupe |
|
| Autor: | 21lucas [ 28.5.11, 22:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kloub na poloose u Fáčka |
vnejsi kloub loupani v rejdu pod plynem |
|
| Autor: | michalkatka [ 28.5.11, 22:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kloub na poloose u Fáčka |
to rupnutie bude najskôr zadný silent predného ramena... |
|
| Autor: | Beda [ 28.5.11, 23:04 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kloub na poloose u Fáčka |
To není jedno rupnutí to rupe než se auto rozjede |
|
| Autor: | michalkatka [ 29.5.11, 11:32 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kloub na poloose u Fáčka |
pokiaľ to lúpe v rytme otáčania kolesa tak to bude najskôr vonkajší kĺb... |
|
| Autor: | Nepér [ 29.5.11, 23:25 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kloub na poloose u Fáčka |
Beda píše: rupe než se auto rozjede |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|