| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Při přidání plynu klepe předek auta https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=10&t=26870 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | mic119 [ 24.6.11, 10:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Při přidání plynu klepe předek auta |
Zdravím, mám takový dotaz,protože jsem to tu nikde přesně nevyčetl,tak se chci zeptat.Když se s autem rozjíždím,přidám najednou plyn na podlahu,třeba na dvojku,tak se mi začne klepat-třást předek auta-při jízdě rovně.Dělá to,když se sešlápne zprutka plyn při nižších otáčkách.Když se ale pozvolna rozjíždí,nebo se dostane do otáček,tak klepání,třepání předku není znát.Nebo když jedu třeba malou rychlostí do kopce a přidám víc plynu,jo a je to cítit i ve volantu. Je to vnitřní homo kloub?Nebo vnější?Ten ale předpokládám zlobí jenom při vytočení kol. Děkuji předem moc za radu. |
|
| Autor: | Matthes [ 24.6.11, 10:26 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Při přidání plynu klepe předek auta |
A co si mame predstavit pod pojmem male otacky? Motor se asi snazi vybehnout aby ti nakopal rit kvuli nesetrnemu zachazeni |
|
| Autor: | mic119 [ 24.6.11, 11:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Při přidání plynu klepe předek auta |
no,když se rozjíždím,nečekám ale na plynulé rozjetí,sešlápnu rychle plyn,no a jak se snaží motor dostat do otáček za plynem,tak se třese předek auta i je to cítit ve volantu.Když se motor srovná s plynem,tak už nic neháže.Skusil jsem vzít za vnitřní homo kloub,no,má trošku vůli v ložisku,dá se s ním trochu zamlet,může to tím bejt?? |
|
| Autor: | Matthes [ 24.6.11, 11:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Při přidání plynu klepe předek auta |
Dle me to je chyba obsluhy. Porad si nerekl v jakych otackach se to deje. |
|
| Autor: | mic119 [ 24.6.11, 14:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Při přidání plynu klepe předek auta |
mezi tak 2800-3000ot/min |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 26.6.11, 12:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Při přidání plynu klepe předek auta |
ty homouše u převodovky to budou |
|
| Autor: | michalkatka [ 30.6.11, 22:27 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Při přidání plynu klepe předek auta |
UNC poloosi ani homokynetické kĺby nemá... ak je to Fav/Fel môže to robiť silentblok vodného čerpadla, vnútorné kĺby sa najčastejšie prejavujú trasením vo väčšej rýchlosti, vonkajšie lúpu pri plnom vytočení rajdu... |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 1.7.11, 11:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Při přidání plynu klepe předek auta |
já nevědl že má UNC http://www.google.cz/search?q=unc+061&h ... d=0CCQQsAQ |
|
| Autor: | michalkatka [ 1.7.11, 13:55 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Při přidání plynu klepe předek auta |
no vlastne poloosi to musí mať, akurát kĺby tam nenájdeš |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|