| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Loziska prednych kolies https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=10&t=29392 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | JannyMi [ 16.4.12, 17:48 ] |
| Předmět příspěvku: | Loziska prednych kolies |
chcel by som vediet vas nazor akej znacky kupovat tieto loziska a za aku cenu a naco davat pozor ?? |
|
| Autor: | varok [ 16.4.12, 18:41 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Loziska prednych kolies |
Už se to tady řešilo tísíckrát a stejně si každý napíše tu svoji oblíbenou značku. Jen bych nekupoval čínu a ty nejlevnější šmejdy. |
|
| Autor: | JannyMi [ 17.4.12, 15:22 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Loziska prednych kolies |
takze za 10 € lozisko je normalna cena ?? |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|