| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Felicia 1.3 hučí a bouchá https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=10&t=30018 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | karelkopp [ 12.7.12, 13:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Felicia 1.3 hučí a bouchá |
Prosím vás mám problém. Předevčírem jsem si pořídil feldu a slyším hučení a bouchání od kol a čím rychleji jedu tím je to intenzivnější akorát při zatáčení doleva tak to mírně ustane ale když zatočím doprava tak je to ještě intenzivnější. Mám podezření na ložiska nebo homokineťák ale kdysi když měl bratr kdysi favorita tak vyměnil ložiska a bylo to v pohodě ale nejsem si jistý proto vás prosím o radu. S pozdravem a přánim hezkého dne Karel Kopp |
|
| Autor: | p.s. [ 12.7.12, 14:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Felicia 1.3 hučí a bouchá |
no pokud to mlátí do volantu viděl bych to na homokloub pokud to jen hučí a bouchá tak ložisko |
|
| Autor: | gokralik [ 12.7.12, 16:00 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nejspíš levé ložisko. V častých dotazech máš návod na výměnu. |
|
| Autor: | karelkopp [ 12.7.12, 17:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Felicia 1.3 hučí a bouchá |
do volantu neboucha nastesti mockrát děkuju jinak vyměnim radsi jak levej tak pravej |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|