Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Naboj predniho kola - Felicia
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=10&t=30401
Stránka 1 z 1

Autor:  3enit [ 21.9.12, 12:52 ]
Předmět příspěvku:  Naboj predniho kola - Felicia

Zdravim,
chtel bych se zeptat, jaky je rozdil mezi nabojem bez ABS a nabojem s ABS. Mam Felicii bez ABS a tak me zajima, jestli mohu pouzit naboj pro Felicii s ABS :D

Diky :-)

Autor:  Jarda S. [ 21.9.12, 12:58 ]
Předmět příspěvku:  Re: Naboj predniho kola - Felicia

rozdíl je v kroužku pro abs čidlo

Autor:  3enit [ 21.9.12, 13:04 ]
Předmět příspěvku:  Re: Naboj predniho kola - Felicia

Ok. Lze ho tedy pouzit nebo ne? V rukach jsem ten pro ABS nemel, takze nevim....

Autor:  Jarda S. [ 21.9.12, 13:11 ]
Předmět příspěvku:  Re: Naboj predniho kola - Felicia

ano

Autor:  slovacek.milos [ 21.9.12, 17:44 ]
Předmět příspěvku:  Re: Naboj predniho kola - Felicia

já ych řekl že obyčejný nýboj pro kolo s abs použít nejde, nedáš tam ten kroužek, není ho na co přišroubovat

Autor:  Jarda S. [ 21.9.12, 18:33 ]
Předmět příspěvku:  Re: Naboj predniho kola - Felicia

chce použít abs náboj na auto který nemá abs

Autor:  3enit [ 21.9.12, 19:21 ]
Předmět příspěvku:  Re: Naboj predniho kola - Felicia

Děkuji za reakce :)
Teď jsem trochu na rozpacích a nevím, zda-li můžu použít náboj s ABS pro auto bez ABS? :D

Autor:  21lucas [ 21.9.12, 21:54 ]
Předmět příspěvku:  Re: Naboj predniho kola - Felicia

vsude se vali mraky feld bez ABS a ty zrovna narazis na ABS-kovou to je nejake divne :lol:

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/