| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Naboj predniho kola - Felicia https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=10&t=30401 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | 3enit [ 21.9.12, 12:52 ] |
| Předmět příspěvku: | Naboj predniho kola - Felicia |
Zdravim, chtel bych se zeptat, jaky je rozdil mezi nabojem bez ABS a nabojem s ABS. Mam Felicii bez ABS a tak me zajima, jestli mohu pouzit naboj pro Felicii s ABS Diky |
|
| Autor: | Jarda S. [ 21.9.12, 12:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Naboj predniho kola - Felicia |
rozdíl je v kroužku pro abs čidlo |
|
| Autor: | 3enit [ 21.9.12, 13:04 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Naboj predniho kola - Felicia |
Ok. Lze ho tedy pouzit nebo ne? V rukach jsem ten pro ABS nemel, takze nevim.... |
|
| Autor: | Jarda S. [ 21.9.12, 13:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Naboj predniho kola - Felicia |
ano |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 21.9.12, 17:44 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Naboj predniho kola - Felicia |
já ych řekl že obyčejný nýboj pro kolo s abs použít nejde, nedáš tam ten kroužek, není ho na co přišroubovat |
|
| Autor: | Jarda S. [ 21.9.12, 18:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Naboj predniho kola - Felicia |
chce použít abs náboj na auto který nemá abs |
|
| Autor: | 3enit [ 21.9.12, 19:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Naboj predniho kola - Felicia |
Děkuji za reakce Teď jsem trochu na rozpacích a nevím, zda-li můžu použít náboj s ABS pro auto bez ABS? |
|
| Autor: | 21lucas [ 21.9.12, 21:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Naboj predniho kola - Felicia |
vsude se vali mraky feld bez ABS a ty zrovna narazis na ABS-kovou to je nejake divne |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|