| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Tlumiče na přední nápravu š105 https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=10&t=31496 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | tomvm [ 21.3.13, 15:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Tlumiče na přední nápravu š105 |
Čau kluci, sháním si tlumiče na přední nápravu. S KYB jsem absolutně spokojen na zadní nápravě, ale bohužel na přední se už nevyrábí. Dostupné jsou ATESO a MONROE za prakticky stejnou cenu 450Kč/ks. Máte nějaké zkušenosti s tlumiči těchto značek, nebo doporučení? |
|
| Autor: | MATTESS [ 21.3.13, 21:37 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Tlumiče na přední nápravu š105 |
Elit nebo Stangl nemá zbytky? |
|
| Autor: | Veteranista [ 23.3.13, 01:24 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Tlumiče na přední nápravu š105 |
Fenox na Ladu, lehká jejich úprava a je to |
|
| Autor: | Jim [ 23.3.13, 06:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Tlumiče na přední nápravu š105 |
skladově je jen starline kayaba 0 všude je tu 5 posledních zadních kayab premium za 414kč |
|
| Autor: | tomvm [ 23.3.13, 16:52 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Tlumiče na přední nápravu š105 |
Obchody kde sem KYB našel tak mi psali že už nejsou a všude mi místo nich nabízí monroe. FENOX tam mám a právě ty chcu vyměnit |
|
| Autor: | novomi [ 24.3.13, 19:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Tlumiče na přední nápravu š105 |
Co jsem četl po diskuzích, tak Monroe neni žádná sláva. Kdybych dával lepší pružiny, tak bych si snad nechal repasovat a přitvrdit origo tlumiče. Teď tam mám Starline, byli v akci za 170 Kč kus, tak jsem to pro tu srandu zkusil. A nejsou zas tak špatný |
|
| Autor: | tomvm [ 25.3.13, 19:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Tlumiče na přední nápravu š105 |
Taky sem prave slyšel že MONROE není žádná sláva, ale jesi to není tím že od tý značky se čeká něco extrémního. Asi si hodím mincí jesi MONROE nebo ATESO. Stejně mi nikdo nenapíše co je lepší, protože to je spíš kus od kusu a terénem co se jezdí. Škoda že KYB už není, to mě štve |
|
| Autor: | Hiro [ 25.3.13, 19:08 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Tlumiče na přední nápravu š105 |
a co spíše ten repas origo?, pry to stálo za to, a cena byla velice přívětivá, někdy bych ještě vyštrachal odkaz na tu firmu |
|
| Autor: | tomvm [ 25.3.13, 20:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Tlumiče na přední nápravu š105 |
Týýý to já asi ne. Než abych dal za repas dám příklad 600Kč tak rači za nový 900Kč. Vono už stačí že každej díl co rvu na auto sám syntetikou lakuju Asi nechám osud v rukou mince |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|