| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Vůle pravé přední kolo Fábia https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=10&t=31560 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | hopák [ 3.4.13, 19:19 ] |
| Předmět příspěvku: | Vůle pravé přední kolo Fábia |
Zdravím,mám vůli v pravým předním kole na Fábii ,vůle je znatelná jen při jemném kývání kolem,při větším není,v rejdu vůle není,taky se mi během jízdy přes retardér či větší nerovnost ozývá skřípavý zvuk ( jako okenice od chalupy) Nevím,jestli to ,ale nedělá plast na spodku ,protože mi upadla vějířovitá podložka,tak to tam trochu klepe.Kolega mi v práci tvrdí,že to bude silentblok ramene???Nevíte náhodou o co by mohlo jít???? |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 4.4.13, 12:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vůle pravé přední kolo Fábia |
raději si někam zajed kdo tomu rozumí, internet, kolega v práci a ani tvé podání nevím nevím co pořeší |
|
| Autor: | fatal [ 4.4.13, 12:25 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vůle pravé přední kolo Fábia |
Nebo si zajeď na STK a domluv se že ti s tím na lince zacukají a mrknou se kde máš vůli. Já si tak nechal odzkoušet brzdy za pár stovek, když jsem měl podezření že mi to brzdí špatně. |
|
| Autor: | Veteranista [ 4.4.13, 12:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vůle pravé přední kolo Fábia |
Takhle nic nezjistíš, tak buď na stk, servis, nebo budeš auto muset zvednout, lehnout pod něj a koukkat kde při cukáním kolem je vůle |
|
| Autor: | hopák [ 4.4.13, 19:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vůle pravé přední kolo Fábia |
Ok dík za rady o víkendu na to kouknu a pak uvidím.... |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|