| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| zamena vlecky za kyvku https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=10&t=3306 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | Jerry [ 22.1.07, 23:09 ] |
| Předmět příspěvku: | zamena vlecky za kyvku |
zdar vsem. s kamosem chceme menit na Mku zadni napravy i s prevodovkou je tam kyvka a davame tam vlecku. myslite ze se to da stihnout do pristiho patku? (vlecka s prevodovkou je nachistana na nasazeni) |
|
| Autor: | Bukaj [ 22.1.07, 23:14 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: zamena vlecky za kyvku |
Jerry píše: zdar vsem. s kamosem chceme menit na Mku zadni napravy i s prevodovkou je tam kyvka a davame tam vlecku. myslite ze se to da stihnout do pristiho patku? (vlecka s prevodovkou je nachistana na nasazeni) Proč ne |
|
| Autor: | Jerry [ 22.1.07, 23:30 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jsem zapomel pripsat ze na tom muzu delat jen od dvou do peti. |
|
| Autor: | Bukaj [ 22.1.07, 23:56 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Za den se to dá zvládnout, ale od dvou do pěti? to neš vybalíš nářadí,už musíš končit... |
|
| Autor: | Kachnis [ 23.1.07, 15:12 ] |
| Předmět příspěvku: | |
nam vymontovani prevodovky a namontovani jiny zabralo 12hodin prace..sice to nebyla kyvka z avlecku, ael t yse zase nebudes muset babrat s kamenama.. |
|
| Autor: | Bukaj [ 23.1.07, 16:36 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Zvládnout se to za 12 hodin dá v pohodě, klidně za 5, ale u novýho auta... ...počítej s tim, že se X věcí podělá a pak ani nemrkneš a budou čtyři hodiny ráno... (vlastní zkušenost |
|
| Autor: | Jerry [ 23.1.07, 16:49 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Bukaj píše: Zvládnout se to za 12 hodin dá v pohodě, klidně za 5, ale u novýho auta... ...počítej s tim, že se X věcí podělá a pak ani nemrkneš a budou čtyři hodiny ráno... (vlastní zkušenost jj s tim se pocita. dneska jdem na to tak dam vedet jak to slo. jinak dik za odpovedi |
|
| Autor: | Jerry [ 27.1.07, 22:39 ] |
| Předmět příspěvku: | |
tak to jde docela rychle zitra tam uz budem davat prevodovku a pak uz zbyde jen motor. |
|
| Autor: | Radinas [ 28.1.07, 03:36 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jerry píše: tak to jde docela rychle zitra tam uz budem davat prevodovku a pak uz zbyde jen motor. dobra prace |
|
| Autor: | lukas vaclavek [ 16.2.07, 20:49 ] |
| Předmět příspěvku: | |
nazdar chlapi hledam někoho kdo by mi do erka namontoval kyvadlovou nápravu.dik za odpověď. |
|
| Autor: | Jarda S. [ 16.2.07, 21:18 ] |
| Předmět příspěvku: | |
lukas vaclavek píše: nazdar chlapi hledam někoho kdo by mi do erka namontoval kyvadlovou nápravu.dik za odpověď. erko má kyvku z výroby |
|
| Autor: | MAJO [ 16.2.07, 22:10 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Neviem či skôr nemyslel vlečku. |
|
| Autor: | lukas vaclavek [ 17.2.07, 15:43 ] |
| Předmět příspěvku: | |
soráč ja sem se přepsal myslel sem vlečnou nápravu.dik |
|
| Autor: | stangha [ 18.2.07, 22:39 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: zamena vlecky za kyvku |
jakou nápravu mám na 130 rapidu vzadu? řek bych že je původní... a která je tam lepší? |
|
| Autor: | Bukaj [ 18.2.07, 23:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: zamena vlecky za kyvku |
stangha píše: jakou nápravu mám na 130 rapidu vzadu? řek bych že je původní... a která je tam lepší? Původní je u Rapidů a 130tek "vlečka". Ta je lepší, než "kyvka" |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|