| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Koroze držáků zadní nápravy Felicia https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=10&t=34011 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Blackie 639 [ 1.9.15, 22:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Koroze držáků zadní nápravy Felicia |
Zdravím, zajímalo by mě, jestli se někdo setkal s tím, že u Favorita nebo Felicie, vlivem zkorodovaných držáků, upadla náprava. Z těch mých jsem oklepal cca 1mm kovu přibližně v celé ploše, přičemž levý (ke středu vozovky), je zkorodován více. Držák je vyroben z cca 5,5mm tlustého kovu a já jsem na 4,5mm |
|
| Autor: | Kluci z Paky [ 1.9.15, 22:12 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Koroze držáků zadní nápravy Felicia |
Videl jsem kvuli korozi prasklou zadni napravu na favoritu.A nekdo to tu take uz popisoval.... |
|
| Autor: | Jarda S. [ 7.10.15, 21:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Koroze držáků zadní nápravy Felicia |
taky sem viděl u favorita prasklou nápravu ale že by upadla v tomhle místě nehrozí |
|
| Autor: | varok [ 10.10.15, 08:48 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Koroze držáků zadní nápravy Felicia |
A já jsem zase viděl, jak to jednomu uhnilo přímo v podlaze. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 10.10.15, 12:34 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Koroze držáků zadní nápravy Felicia |
já osobně jsem u feldy nikdy upadlou zadní nápravu nevidě, pouze u favorita vyhnila kastle a urvala se náprava těch jsem spravi minimálně deset |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|