Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Koroze držáků zadní nápravy Felicia
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=10&t=34011
Stránka 1 z 1

Autor:  Blackie 639 [ 1.9.15, 22:09 ]
Předmět příspěvku:  Koroze držáků zadní nápravy Felicia

Zdravím, zajímalo by mě, jestli se někdo setkal s tím, že u Favorita nebo Felicie, vlivem zkorodovaných držáků, upadla náprava. Z těch mých jsem oklepal cca 1mm kovu přibližně v celé ploše, přičemž levý (ke středu vozovky), je zkorodován více. Držák je vyroben z cca 5,5mm tlustého kovu a já jsem na 4,5mm :o Jinak úchyty v karoserii jsou v pořádku. Pokud bych měl něco měnit, tak rovnou celou nápravu.

Autor:  Kluci z Paky [ 1.9.15, 22:12 ]
Předmět příspěvku:  Re: Koroze držáků zadní nápravy Felicia

Videl jsem kvuli korozi prasklou zadni napravu na favoritu.A nekdo to tu take uz popisoval....

Autor:  Jarda S. [ 7.10.15, 21:51 ]
Předmět příspěvku:  Re: Koroze držáků zadní nápravy Felicia

taky sem viděl u favorita prasklou nápravu ale že by upadla v tomhle místě nehrozí

Autor:  varok [ 10.10.15, 08:48 ]
Předmět příspěvku:  Re: Koroze držáků zadní nápravy Felicia

A já jsem zase viděl, jak to jednomu uhnilo přímo v podlaze. :) Jeden místní.

Autor:  slovacek.milos [ 10.10.15, 12:34 ]
Předmět příspěvku:  Re: Koroze držáků zadní nápravy Felicia

já osobně jsem u feldy nikdy upadlou zadní nápravu nevidě,

pouze u favorita vyhnila kastle a urvala se náprava těch jsem spravi minimálně deset

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/