| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Stabilizator Fa? https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=10&t=4194 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | septim [ 30.3.07, 08:45 ] |
| Předmět příspěvku: | Stabilizator Fa? |
Napiste prosim svoje skusenosti a ci sa oplati dat do Fava stabilizator prednej napravy. Viem ze treba menit ramena z felicie a stabilizator, ale kolko to asi stoji vsetko dokopy a nakolko sa tym co zlepsi |
|
| Autor: | roman heller [ 30.3.07, 10:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Stabilizator Fa? |
septim píše: Napiste prosim svoje skusenosti a ci sa oplati dat do Fava stabilizator prednej napravy. Viem ze treba menit ramena z felicie a stabilizator, ale kolko to asi stoji vsetko dokopy a nakolko sa tym co zlepsi Auto se nebude kroutit v zatáčkách.Já sem si na fávo dával i nápravnici z feldy...musela se upravovat... |
|
| Autor: | suchos.jir [ 20.6.07, 16:55 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak kdyby někdo chtěl,tak to všechno prodávám i na zadek...je to v inzerci...sem nechodím,tak mi kdyžtak písněte na email,nebo icq |
|
| Autor: | deekay [ 20.6.07, 17:24 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Stabilizator Fa? |
roman heller píše: septim píše: Napiste prosim svoje skusenosti a ci sa oplati dat do Fava stabilizator prednej napravy. Viem ze treba menit ramena z felicie a stabilizator, ale kolko to asi stoji vsetko dokopy a nakolko sa tym co zlepsi Auto se nebude kroutit v zatáčkách.Já sem si na fávo dával i nápravnici z feldy...musela se upravovat... je to dobre, ale na STK budu asi problemy,ja by som si ho tiez keby to bolo koser, staci vymenit ramena za tie z feldy a uchytit stabilizator nejakym sposobom EDIT: jak pozeram tak on asi ani ramena nemenil napr. takto ako si to spravil kamos, nevyzera to moc vkusne ale drzi
|
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|