Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Stabilizator Fa?
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=10&t=4194
Stránka 1 z 1

Autor:  septim [ 30.3.07, 08:45 ]
Předmět příspěvku:  Stabilizator Fa?

Napiste prosim svoje skusenosti a ci sa oplati dat do Fava stabilizator prednej napravy. Viem ze treba menit ramena z felicie a stabilizator, ale kolko to asi stoji vsetko dokopy a nakolko sa tym co zlepsi :?: Diky :P

Autor:  roman heller [ 30.3.07, 10:40 ]
Předmět příspěvku:  Re: Stabilizator Fa?

septim píše:
Napiste prosim svoje skusenosti a ci sa oplati dat do Fava stabilizator prednej napravy. Viem ze treba menit ramena z felicie a stabilizator, ale kolko to asi stoji vsetko dokopy a nakolko sa tym co zlepsi :?: Diky :P


Auto se nebude kroutit v zatáčkách.Já sem si na fávo dával i nápravnici z feldy...musela se upravovat... :D

Autor:  suchos.jir [ 20.6.07, 16:55 ]
Předmět příspěvku: 

Tak kdyby někdo chtěl,tak to všechno prodávám i na zadek...je to v inzerci...sem nechodím,tak mi kdyžtak písněte na email,nebo icq

Autor:  deekay [ 20.6.07, 17:24 ]
Předmět příspěvku:  Re: Stabilizator Fa?

roman heller píše:
septim píše:
Napiste prosim svoje skusenosti a ci sa oplati dat do Fava stabilizator prednej napravy. Viem ze treba menit ramena z felicie a stabilizator, ale kolko to asi stoji vsetko dokopy a nakolko sa tym co zlepsi :?: Diky :P


Auto se nebude kroutit v zatáčkách.Já sem si na fávo dával i nápravnici z feldy...musela se upravovat... :D


je to dobre, ale na STK budu asi problemy,ja by som si ho tiez keby to bolo koser, staci vymenit ramena za tie z feldy a uchytit stabilizator nejakym sposobom :D

EDIT: jak pozeram tak on asi ani ramena nemenil :D

napr. takto ako si to spravil kamos, nevyzera to moc vkusne ale drzi
Obrázek
Obrázek

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/