| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| ZNOVU LA https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=10&t=7496 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Kachnis [ 13.11.07, 13:52 ] |
| Předmět příspěvku: | ZNOVU LA |
predchozi topic se nejak zvrhnul jinam, potrebuju vedet,jesli nekdo nema na aute predni pruziny 130 LA,jesli se s nima da jezdit v normalnim provozu,jesli se da normalne nakladat kufr jako s klasickejma... na virtu registrovanej nejsem,takze me tam neposilejte |
|
| Autor: | Ondra [ 3.1.08, 20:39 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Pokud chceš sportovní pružiny nepočítej s nakladaánim kufru. "sportovní" neni "nakladní" |
|
| Autor: | Viky [ 3.1.08, 20:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: ZNOVU LA |
kachnis píše: predchozi topic se nejak zvrhnul jinam, potrebuju vedet,jesli nekdo nema na aute predni pruziny 130 LA,jesli se s nima da jezdit v normalnim provozu,jesli se da normalne nakladat kufr jako s klasickejma... na virtu registrovanej nejsem,takze me tam neposilejte Normalne 50kg urcite. Normalne 250kg jako my dva.... kdyz to musi umet skocit, tak to musi normalne uvyzt. |
|
| Autor: | Ondra [ 3.1.08, 21:07 ] |
| Předmět příspěvku: | la |
na dorazech to uveze ledacos |
|
| Autor: | Viky [ 3.1.08, 21:08 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: la |
Ondra píše: na dorazech to uveze ledacos Prasklej doraz menit je drobnost..... |
|
| Autor: | Vít [ 3.1.08, 21:10 ] |
| Předmět příspěvku: | |
LA mělo určitě i jiný dorazy... to by k tomu chtělo dodat taky, plus vyztužení nápravy a nemůže to mít chybu |
|
| Autor: | Radic [ 5.1.08, 17:24 ] |
| Předmět příspěvku: | |
dorazy by měli být jiné ale v home made autě se jen krátí tak o 1 cm...nevím jak ale...pokud je vystuženo tak bych se nákladu nebál...jen to pak neni na závody už...s rozumem pak |
|
| Autor: | Vít [ 5.1.08, 18:53 ] |
| Předmět příspěvku: | |
a nešlo by to udělat jako na erese ?
|
|
| Autor: | Matthes [ 5.1.08, 21:30 ] |
| Předmět příspěvku: | |
michalkatka píše: Jojo pomalu o tom zacinam uvazovati |
|
| Autor: | michalkatka [ 5.1.08, 21:35 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Matthes píše: Jojo pomalu o tom zacinam uvazovati to netuším, na virte to niekto predával, ale netuším za koľko... |
|
| Autor: | Viky [ 5.1.08, 23:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Matthes píše: Jojo pomalu o tom zacinam uvazovati Ve vykresech pro 130L/A. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|