| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Výměna Spojky FE 1,6 v domácích podmínkách https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=12&t=19763 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | xpekos [ 11.11.09, 10:38 ] |
| Předmět příspěvku: | Výměna Spojky FE 1,6 v domácích podmínkách |
Zdarec, už jste někdo měnil spojku v domácích podmínkách? Vercajk na to bych měl, menší díru v garáži. Jde mi o to, že v príručce jak na to Feicia uvádějí, že k nasazení spojky potřebuju ten vystředovací bůhví co:) Vím o lidech, který to nahradily trubkou o hodnym průměru a nakleply to tam a chodí. Jak dlouho mi to zhruba zabere času ve 2lidech?? Vim že serrvis by byl lepší, ale jsem trochu dobroudruh:) |
|
| Autor: | Matthes [ 11.11.09, 11:18 ] |
| Předmět příspěvku: | |
V jednom lidu je to naprd. Dva sou lepci. Na vystredeni sem dle Milosovych rad pouzil orech z goly omotany isolackou. |
|
| Autor: | Nepér [ 11.11.09, 11:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
To vystředění je jen kvůli tomu, aby ses pak trefil s převodovkou do tisícíhranu, protože lamela je v tu chvíli sevřená a nedá se s ní moc hýbat (vlasně jo, tou středící trubkou třeba http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=338&start=0 |
|
| Autor: | kwiko [ 11.11.09, 13:00 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Da sa aj v jednom cloveku... 1.6- je rovnake ako 1,3 v tomto smere |
|
| Autor: | Matthes [ 11.11.09, 13:26 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Zbytecne srani, je dobre vzit nejakeho pridrzatora. |
|
| Autor: | Jarda S. [ 11.11.09, 16:54 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jo v jednom to de |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 11.11.09, 19:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
mám velkou golu a je tam dvanáctka nástrčák ale dlouhý a ten přesně pasuje do lamely dám si ho na šroubovák a dotlačím do setrváku c tom setrváku je konus a o něj lamelu vystředím, taky jde použít i mešší tyčka a izolačkou nahoníš správný průměr napřed se zkus povolit matku na poloose ve středu kola č-30, pokud se ti to nepodaří bude tvé dobrodružství ukonce a nemusíš si dál plácat játra to vám řeknu perlu jeden známý potřeboval vyměnit kloub říkám dovez já ti to udělám za stovku, a on ne dva dny vyráběl a scháněl klíč na tu třicítku, a celou další sobotu a neděli měnil ten kloub nešel mu dole, pak jsem mu musel na staré polose ve svěráku ukazovat jak se ten kloub shodí a nasazuje a ten borec není blbec on je fakt unikát |
|
| Autor: | Radek19_ae [ 12.11.09, 10:46 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jednemu se akorát tak dobře sere, já dycky na takovou prácu musím znásilnit bratra jak je řeč o té matce, si dycky vzpomenu na tu fotku co tu kolovala s tou trubkou dlouhou jak cip |
|
| Autor: | Nepér [ 12.11.09, 10:59 ] |
| Předmět příspěvku: | |
To fpohodě povolíš...
|
|
| Autor: | kwiko [ 12.11.09, 11:35 ] |
| Předmět příspěvku: | |
tiez si myslim |
|
| Autor: | Kristensen [ 12.11.09, 17:18 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Na výměnu spojky není třeba povolovat poloosy ani je demontovat z náboje, stačí jen vyvěsit spodní rameno a celou těhlici i s krátkou poloosou vyklonit, a dlouhá stačí vyklonit jen těhlici a poloosu uvázat v poloze v které je na autě. v sobotu budu dělat na 1,3 spojku tak můžu nafotit |
|
| Autor: | Jarda S. [ 12.11.09, 18:58 ] |
| Předmět příspěvku: | |
vyndat je je jistější |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 12.11.09, 20:14 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kristensen píše: Na výměnu spojky není třeba povolovat poloosy ani je demontovat z náboje, stačí jen vyvěsit spodní rameno a celou těhlici i s krátkou poloosou vyklonit, a dlouhá stačí vyklonit jen těhlici a poloosu uvázat v poloze v které je na autě. v sobotu budu dělat na 1,3 spojku tak můžu nafotit dej fotky taky jsem to tak dělal, ale skoro vždy najdu manžetu krystalickou strukturu a měním tak jsem zas přeše na starý způsob povolování poloos miloš |
|
| Autor: | xpekos [ 12.11.09, 21:17 ] |
| Předmět příspěvku: | |
slovacek.milos píše: Kristensen píše: Na výměnu spojky není třeba povolovat poloosy ani je demontovat z náboje, stačí jen vyvěsit spodní rameno a celou těhlici i s krátkou poloosou vyklonit, a dlouhá stačí vyklonit jen těhlici a poloosu uvázat v poloze v které je na autě. v sobotu budu dělat na 1,3 spojku tak můžu nafotit JJ, nafot urcite a hod to sem, taky mě to zajímá... |
|
| Autor: | Ondras83 [ 12.11.09, 22:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
taky nepovoluju matky, vyndám rameno a domácí podmínky je co? třeba tohle? http://img3.rajce.idnes.cz/d6/1/1941/19 ... C01843.JPG http://img5.rajce.idnes.cz/d0502/0/975/ ... 250296.JPG http://img5.rajce.idnes.cz/d0502/2/2357 ... C02182.JPG sorry, už machruju |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|