|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 5 ] |
|
| Autor |
Zpráva |
|
SM
Registrován: 16.11.06, 12:44 Příspěvky: 441 Bydliště: ČR, Letovice
|
 bílá světla
Zdarec.
Slyšel jsem, že bílá světla ( jak koncová tak blinkry ) na škodovku M nejsou homologovaná...
Sice je na nich vyraženo homologační číslo E8 atd. ale prý se zjistilo, že je ta firma dělala na černo...
Kamošovi to říkali na technické...
Víte o tom někdo něco? Jak to prochází přes technickou atd.? Nerad bych to totiž předělával...
Dik SM.
_________________ Škoda 120L, r.v. 1987 (prodáno)
Škoda 130L, r.v. 1986 "silver style" , motor favorit, lpg
Škoda Forman r.v. 1992, 140tis. km, garážované, servisované
Ford Escort 1,6 16V 1996 silver (na prodej)
|
| 8.10.07, 17:54 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
No je to otazkou, pokud tam je E8 tak ti nemaji co rikat, znacka homologace tam je a at ti prokazou ze je to nejaky plagiat 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 8.10.07, 19:00 |
|
 |
|
SM
Registrován: 16.11.06, 12:44 Příspěvky: 441 Bydliště: ČR, Letovice
|
ty jsou v označení uplně stejný akorát jsou bílý... 
_________________ Škoda 120L, r.v. 1987 (prodáno)
Škoda 130L, r.v. 1986 "silver style" , motor favorit, lpg
Škoda Forman r.v. 1992, 140tis. km, garážované, servisované
Ford Escort 1,6 16V 1996 silver (na prodej)
|
| 8.10.07, 19:08 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
No, nebál bych se nějakých buzerací ze strany policie. Atest tam vyražen je , a pokud tam máš neoloupanou oranžovou žárovku tak to splňuje i podmínku o oranžovém světle. Vykašli se na to a normalka jezdi 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 8.10.07, 19:11 |
|
 |
|
DRYVER
Registrován: 23.8.06, 22:15 Příspěvky: 2939 Bydliště: Rokytnice u Přerova
|
Šemik píše: No, nebál bych se nějakých buzerací ze strany policie. Atest tam vyražen je , a pokud tam máš neoloupanou oranžovou žárovku tak to splňuje i podmínku o oranžovém světle. Vykašli se na to a normalka jezdi 
Presne tak zadne starosti. A navic pokud jsi tou technickou uz prosel tak do priste to jiste zapomenou ze te na to upozornovali 
_________________ silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS
|
| 8.10.07, 21:33 |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 5 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|