| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| porucha světla https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=13&t=13432 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | TunerX [ 10.10.08, 12:35 ] |
| Předmět příspěvku: | porucha světla |
Zdravím potřeboval bych poradit na mym fávu r.v.89 mi svítí levý světlo normálně a pravý asi o polovinu míň mám tam nový žárovky tak čím to může být? |
|
| Autor: | michalkatka [ 10.10.08, 12:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: porucha světla |
TunerX píše: Zdravím potřeboval bych poradit na mym fávu r.v.89 mi svítí levý světlo normálně a pravý asi o polovinu míň mám tam nový žárovky tak čím to může být? skús prečistiť kontakty na poistkách, relátku, prečieti aj konektory čo idú do poistkovky a ak to nepomôže preletuj celú poistkovku... reflexnú vrstvu na parabole máš dobrú |
|
| Autor: | Šemik [ 10.10.08, 13:00 ] |
| Předmět příspěvku: | |
A kostru vůči karoserii nezapomeň očistit |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|