Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Bílý LED Parkovačky
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=13&t=3791
Stránka 1 z 2

Autor:  Nepér [ 1.3.07, 19:59 ]
Předmět příspěvku:  Bílý LED Parkovačky

Tak jsem to taky zkusil, nakoupil jsem po 9 korunách 2 ks 10mm rozptylek s co nejvyšším úhlem, křupnul jsem dvě starý žárovky, přidal 2 odpory, trochu bastlu a hotovo, akorát teda nevim no...
Obrázek
Vlevo bílá LED vpravo žárovka 4W.

Autor:  Belial [ 1.3.07, 20:01 ]
Předmět příspěvku: 

podle mě to vypadá moc hezky.. otázkou je co od toho očekáváš - aby si toho nikdo nevšiml? nebo se ti páli parkovačky a nechce se ti je pořád vyměňovat? já nevím, mě se to líbí

Autor:  Matthes [ 1.3.07, 20:07 ]
Předmět příspěvku: 

Ja sem dal taky bily LEDky, pac jak sem dal novy svetla s hyperzarofkama Osram, tak ty blby parkovacky byly strasne videt :? Vypada to takhle lepe :) Jo a benga by spis meli mit kecy na ty origo zarovky ne? pac ty nejsou bily ale zluty :lol:

Autor:  Jarda S. [ 1.3.07, 20:12 ]
Předmět příspěvku: 

:lol: :lol: zatim sem 100% :lol: :lol:

Autor:  elegant [ 1.3.07, 20:26 ]
Předmět příspěvku: 

Daj si tam tie LED. Poliši ti na to nemôžu nadávať (iba ak teda, že pre favo neni homologizované)

Autor:  David [ 1.3.07, 20:45 ]
Předmět příspěvku: 

Vypadáto suprově žebych si to taky udělal 8) ještě by mně zajímalo jak to vypadá když do toho zapneš tlumený jestli to není vydět tak bych se policajtů nebál.

Autor:  Šemik [ 2.3.07, 08:33 ]
Předmět příspěvku: 

Dal bych je tam :wink: S policajtama si hlavu nelam, naše bývalé auto hyundai elantra tyhle malinké žárovičky v předních světlech pálilo jako ďas, jedny vydržely cca týden :evil: Tak se tam daly ledky a od té doby byl pokoj :wink: A policajti? ani jednou kvůli tomu neremcali..

Autor:  ventYl [ 2.3.07, 21:08 ]
Předmět příspěvku: 

ja si myslim, ze policajti si to nevsimnu, nakolko by museli parkovacky svietit osamote a to sa robi len pri parkovani, nie? a aka je sance, ze sa okolo parkujuceho auta s rozsvietenymi parkovackami chomitnu policajti, co nemaju co robit? mizerna

Autor:  Nepér [ 3.3.07, 02:26 ]
Předmět příspěvku: 

Třeba když tě stopnou, zastavíš, vypneš motor, vypneš potkávačky a necháš svítit obrysovky :)

Autor:  Jarda S. [ 3.3.07, 09:39 ]
Předmět příspěvku: 

tak je nenecháš svítit :lol:

Autor:  Kachnis [ 4.3.07, 22:18 ]
Předmět příspěvku: 

http://img219.imageshack.us/my.php?imag ... ckymh6.jpg

kdyz si odmyslite ty modry tak taky nikdo neremca....

Autor:  Kristensen [ 4.3.07, 22:35 ]
Předmět příspěvku: 

Proč sis nekoupil přímo LED žárovky do parkovaček? http://tuning.autodoplnky.cz/led-zarovk ... s/?smid=99

Autor:  CROWACK [ 4.3.07, 23:16 ]
Předmět příspěvku:  LED hlasování??

No ta třetí možnost...bílá je prostě bílá...podle mě je to dobrý, ale myslet si, že to nikdo nepozná je blbost...byl bych ochoten si tuhle prasečinku dát na auto za předpokladu, že by se ještě pořešil vyzařovací úhel LED (aby to nebyla oslňující bodovka jako na foto) a že bílá bude opravdu bílá, jako v reklamě na prací prášek :D . Pak i chlupatý se dají ukecat když vidí, že člověk má rozum a nechce nikoho na silnici oslňovat. Výhody jsou jasný - nežere tolik elektriky a nikdy se nespálí (téměř). Anketa mi přijde spíše napsaná z chvilkového impulzu...ani s jednou možností bych se neztotožnil.

Autor:  Belial [ 4.3.07, 23:40 ]
Předmět příspěvku: 

já myslím že kdyby se tam daly ty ledky z toho odkazu - visocerozptylový tak by to bylo ještě lepší

začínám přemýšlet o všech světlech kromě tlumenejch :D

Autor:  Kachnis [ 5.3.07, 00:00 ]
Předmět příspěvku: 

tak yby stacilo tu LEDku v tom reflektoru natocit do paraboly, nevim jakej tam ma favo pristup, ale je u sebe krapek priohnul a dobry...

Stránka 1 z 2 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/