| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Bílý LED Parkovačky https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=13&t=3791 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | Nepér [ 1.3.07, 19:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Bílý LED Parkovačky |
Tak jsem to taky zkusil, nakoupil jsem po 9 korunách 2 ks 10mm rozptylek s co nejvyšším úhlem, křupnul jsem dvě starý žárovky, přidal 2 odpory, trochu bastlu a hotovo, akorát teda nevim no...
Vlevo bílá LED vpravo žárovka 4W. |
|
| Autor: | Belial [ 1.3.07, 20:01 ] |
| Předmět příspěvku: | |
podle mě to vypadá moc hezky.. otázkou je co od toho očekáváš - aby si toho nikdo nevšiml? nebo se ti páli parkovačky a nechce se ti je pořád vyměňovat? já nevím, mě se to líbí |
|
| Autor: | Matthes [ 1.3.07, 20:07 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ja sem dal taky bily LEDky, pac jak sem dal novy svetla s hyperzarofkama Osram, tak ty blby parkovacky byly strasne videt |
|
| Autor: | Jarda S. [ 1.3.07, 20:12 ] |
| Předmět příspěvku: | |
| Autor: | elegant [ 1.3.07, 20:26 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Daj si tam tie LED. Poliši ti na to nemôžu nadávať (iba ak teda, že pre favo neni homologizované) |
|
| Autor: | David [ 1.3.07, 20:45 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Vypadáto suprově žebych si to taky udělal |
|
| Autor: | Šemik [ 2.3.07, 08:33 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Dal bych je tam |
|
| Autor: | ventYl [ 2.3.07, 21:08 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ja si myslim, ze policajti si to nevsimnu, nakolko by museli parkovacky svietit osamote a to sa robi len pri parkovani, nie? a aka je sance, ze sa okolo parkujuceho auta s rozsvietenymi parkovackami chomitnu policajti, co nemaju co robit? mizerna |
|
| Autor: | Nepér [ 3.3.07, 02:26 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Třeba když tě stopnou, zastavíš, vypneš motor, vypneš potkávačky a necháš svítit obrysovky |
|
| Autor: | Jarda S. [ 3.3.07, 09:39 ] |
| Předmět příspěvku: | |
tak je nenecháš svítit |
|
| Autor: | Kachnis [ 4.3.07, 22:18 ] |
| Předmět příspěvku: | |
http://img219.imageshack.us/my.php?imag ... ckymh6.jpg kdyz si odmyslite ty modry tak taky nikdo neremca.... |
|
| Autor: | Kristensen [ 4.3.07, 22:35 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Proč sis nekoupil přímo LED žárovky do parkovaček? http://tuning.autodoplnky.cz/led-zarovk ... s/?smid=99 |
|
| Autor: | CROWACK [ 4.3.07, 23:16 ] |
| Předmět příspěvku: | LED hlasování?? |
No ta třetí možnost...bílá je prostě bílá...podle mě je to dobrý, ale myslet si, že to nikdo nepozná je blbost...byl bych ochoten si tuhle prasečinku dát na auto za předpokladu, že by se ještě pořešil vyzařovací úhel LED (aby to nebyla oslňující bodovka jako na foto) a že bílá bude opravdu bílá, jako v reklamě na prací prášek |
|
| Autor: | Belial [ 4.3.07, 23:40 ] |
| Předmět příspěvku: | |
já myslím že kdyby se tam daly ty ledky z toho odkazu - visocerozptylový tak by to bylo ještě lepší začínám přemýšlet o všech světlech kromě tlumenejch |
|
| Autor: | Kachnis [ 5.3.07, 00:00 ] |
| Předmět příspěvku: | |
tak yby stacilo tu LEDku v tom reflektoru natocit do paraboly, nevim jakej tam ma favo pristup, ale je u sebe krapek priohnul a dobry... |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|