Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

zadni svetla favorit
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=13&t=4256
Stránka 1 z 1

Autor:  DRYVER [ 2.4.07, 22:54 ]
Předmět příspěvku:  zadni svetla favorit

Panove mam asi bylby dotaz ale daji se koupit jen ty plasty na hlavni svetla (mam ted ty obycejny se zlutyma blinkrama) a obe mam praskly tak sem si chtel koupit novy uz ty kourovy co ma model silver line. Nekde sem videl ze se prodavaji tuningove skla cerne ale nechci to tunit jen tam dat ty originaly a abych nemusel kupovat cely svetla. Nevite nekdo jestli se to dela?

Autor:  deekay [ 2.4.07, 23:07 ]
Předmět příspěvku:  Re: zadni svetla favorit

DRYVER píše:
Panove mam asi bylby dotaz ale daji se koupit jen ty plasty na hlavni svetla (mam ted ty obycejny se zlutyma blinkrama) a obe mam praskly tak sem si chtel koupit novy uz ty kourovy co ma model silver line. Nekde sem videl ze se prodavaji tuningove skla cerne ale nechci to tunit jen tam dat ty originaly a abych nemusel kupovat cely svetla. Nevite nekdo jestli se to dela?


neviem ci sa vyrabaju aj tie origo obycajne skla ale silverline-ove a biele sa predavaju. dam sem link ked to najdem

Autor:  deekay [ 2.4.07, 23:10 ]
Předmět příspěvku: 

toto je len sklo
http://www.aukro.cz/item162940914_skla_ ... rodej.html

toto su tusim cele svetla
http://www.spoilercentrum.cz/shop/skoda ... da-favorit

Autor:  DRYVER [ 2.4.07, 23:19 ]
Předmět příspěvku: 



Tak se divam na ty odkazy ale kazdy je jiny - samotne skla jsou takove tmave jako by hodne kourove a ty cele svetla jsou zase bile - takze ktere ja vlastne original?? Nebo se mi to jen zda a je to nejaky opticky klam??

Autor:  deekay [ 2.4.07, 23:35 ]
Předmět příspěvku: 

DRYVER píše:


Tak se divam na ty odkazy ale kazdy je jiny - samotne skla jsou takove tmave jako by hodne kourove a ty cele svetla jsou zase bile - takze ktere ja vlastne original?? Nebo se mi to jen zda a je to nejaky opticky klam??


nie, vidis dobre, kazdy je iny ani jeden nie oranzovy :D
samotny origo oranzovo-cerveny plast som nikde nenasiel ale osobne by som ti odporucil tie biele, je to ovela krajsie.

Autor:  DRYVER [ 4.4.07, 12:53 ]
Předmět příspěvku: 

nie, vidis dobre, kazdy je iny ani jeden nie oranzovy :D
samotny origo oranzovo-cerveny plast som nikde nenasiel ale osobne by som ti odporucil tie biele, je to ovela krajsie.[/quote]

mel sem namysli original skla na silverline (lehce kourove blinkry) Ty svetla podle me nejsou uplne bily jsou lehce kourovy ale to co bylo na tom odklazu bylo podle meho nazoru moc cerny a na tom druhmy odkazu si zas myslim ze to bylo zase moc svetly - ale nevim muzu se mylit. Asi se to nedela kdyz jsi to nenasel :(

Autor:  deekay [ 4.4.07, 19:59 ]
Předmět příspěvku: 

DRYVER píše:
nie, vidis dobre, kazdy je iny ani jeden nie oranzovy :D
samotny origo oranzovo-cerveny plast som nikde nenasiel ale osobne by som ti odporucil tie biele, je to ovela krajsie.


mel sem namysli original skla na silverline (lehce kourove blinkry) Ty svetla podle me nejsou uplne bily jsou lehce kourovy ale to co bylo na tom odklazu bylo podle meho nazoru moc cerny a na tom druhmy odkazu si zas myslim ze to bylo zase moc svetly - ale nevim muzu se mylit. Asi se to nedela kdyz jsi to nenasel :([/quote]

no nasiel som predsalen, ale zabudol som na to, sory :oops:
http://www.autodilykrc.cz/eshop/detail/ ... 1639710858
ale ta cena.....

Autor:  DRYVER [ 4.4.07, 21:48 ]
Předmět příspěvku: 

Jo no ta cena neni nijak prizniva :( proto sem se ptal jesli se v tomhle odstine nedaji sehnat jen ty skla a ne cely svetlo. Jinak ale moc dik za snahu :D

Autor:  michalkatka [ 4.4.07, 23:01 ]
Předmět příspěvku: 

a čo toto?
Obrázek
http://www.spoilercentrum.sk/shop/skoda/favorit/skoda-favorit-kourove-kryty-svetel

Autor:  DRYVER [ 5.4.07, 09:41 ]
Předmět příspěvku: 



No to je to co jsem hledal - vypada to skoro jako original a ta cena neni taky nijak hrozna... Dik moc kluci

Autor:  michalkatka [ 6.4.07, 10:31 ]
Předmět příspěvku: 

DRYVER píše:


No to je to co jsem hledal - vypada to skoro jako original a ta cena neni taky nijak hrozna... Dik moc kluci


:D :D :D

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/