| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Co vy na to?? https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=13&t=4352 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | wordy [ 9.4.07, 07:22 ] |
| Předmět příspěvku: | Co vy na to?? |
Do palubovky,a dobre vizerá. http://uni.autodoplnky.cz/led-zarovky-t ... ov-s267410 |
|
| Autor: | Milan Koukal [ 9.4.07, 07:40 ] |
| Předmět příspěvku: | |
taky to mám v palubce a vypadá to dobře |
|
| Autor: | DRYVER [ 9.4.07, 09:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Co vy na to?? |
wordy píše: Do palubovky,a dobre vizerá. http://uni.autodoplnky.cz/led-zarovky-t ... ov-s267410 To jako myslis dat do do palubovky misto serioveho podsviceni stitu a tlacitek?? |
|
| Autor: | Milan Koukal [ 9.4.07, 14:40 ] |
| Předmět příspěvku: | |
neřiká temu nic akorát ta modrá tak dobře přesto neprosvítá,takže je to tmavší |
|
| Autor: | Šemik [ 9.4.07, 18:08 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nepíšou tam jaký to má vyzařovací úhel, tak bacha na to, abys pak neměl palubku osvětlenou bodově |
|
| Autor: | wordy [ 11.4.07, 11:42 ] |
| Předmět příspěvku: | |
A na to co poviete???? http://www.sopos.cz/elektro/katalog/LED ... LEDzar.htm |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|