Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Co vy na to??
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=13&t=4352
Stránka 1 z 1

Autor:  wordy [ 9.4.07, 07:22 ]
Předmět příspěvku:  Co vy na to??

Do palubovky,a dobre vizerá.
http://uni.autodoplnky.cz/led-zarovky-t ... ov-s267410

Autor:  Milan Koukal [ 9.4.07, 07:40 ]
Předmět příspěvku: 

taky to mám v palubce a vypadá to dobře

Autor:  DRYVER [ 9.4.07, 09:30 ]
Předmět příspěvku:  Re: Co vy na to??

wordy píše:


To jako myslis dat do do palubovky misto serioveho podsviceni stitu a tlacitek?? :) Jestli jo tak co na to rika ta zelena barva, ktera je tom papiru kde mas nakresleny cisla (otackomer, rychlomer, palivomer ....)

Autor:  Milan Koukal [ 9.4.07, 14:40 ]
Předmět příspěvku: 

neřiká temu nic akorát ta modrá tak dobře přesto neprosvítá,takže je to tmavší

Autor:  Šemik [ 9.4.07, 18:08 ]
Předmět příspěvku: 

Nepíšou tam jaký to má vyzařovací úhel, tak bacha na to, abys pak neměl palubku osvětlenou bodově :shock: :lol:

Autor:  wordy [ 11.4.07, 11:42 ]
Předmět příspěvku: 

A na to co poviete????
http://www.sopos.cz/elektro/katalog/LED ... LEDzar.htm

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/