| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Regulator sklonu světel https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=13&t=4541 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | Waclav [ 22.4.07, 20:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Regulator sklonu světel |
Zdravím Mám problém s tím hydraulickým regulátorem sklonu světel, prostě nefachá, nevím čím to. Nemáte s tím někdo zkušenost? |
|
| Autor: | Kristensen [ 22.4.07, 20:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Regulator sklonu světel |
Waclav píše: Zdravím Mám problém s tím hydraulickým regulátorem sklonu světel, prostě nefachá, nevím čím to. Nemáte s tím někdo zkušenost? Někde jsem tady psal takovej stručnej popis na opravu, většinou je problem že z něj vyteče kapalina, pokud ti někde něco praskne tak už snad jen vyměnit. |
|
| Autor: | jindra [ 23.4.07, 20:39 ] |
| Předmět příspěvku: | |
udělej si elektrické http://skoda.stable.cz/cz/index.php?id= ... 4&id3=1568 |
|
| Autor: | Waclav [ 23.4.07, 20:48 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Do toho se mi moc nechce, to naklápění moc nevyužiješ, ale pro dobrej pocit Ted sem to o víkendu rozebral a našel sem prasklej držák paraboly, ten jak ho drží pérko a tlačí na něj to hydroulické "kladívko" a stahuje ho pérko. Ptal sem se v mototechně a prodávaj akorát celý ten systém za 900kč |
|
| Autor: | roman heller [ 23.4.07, 20:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Regulator sklonu světel |
Waclav píše: Zdravím Mám problém s tím hydraulickým regulátorem sklonu světel, prostě nefachá, nevím čím to. Nemáte s tím někdo zkušenost? Nevím,ale já to už 6 let neřeším....oprava je pro mě složitá a je to ztráta času...na stk ti to seříděj aby si neoslňoval a to je vše.... |
|
| Autor: | Waclav [ 25.4.07, 20:14 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Waclav píše: Do toho se mi moc nechce, to naklápění moc nevyužiješ, ale pro dobrej pocit Ted sem to o víkendu rozebral a našel sem prasklej držák paraboly, ten jak ho drží pérko a tlačí na něj to hydroulické "kladívko" a stahuje ho pérko. Ptal sem se v mototechně a prodávaj akorát celý ten systém za 900kč Tak jsem to dneska dal do kupy, rozebral sem celý světlo, narazil to tam, pár kapek vteřiňáku a stáhnul fofr-páskou a hotovo |
|
| Autor: | Waclav [ 25.4.07, 20:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Regulator sklonu světel |
Kristensen píše: Waclav píše: Zdravím Mám problém s tím hydraulickým regulátorem sklonu světel, prostě nefachá, nevím čím to. Nemáte s tím někdo zkušenost? Někde jsem tady psal takovej stručnej popis na opravu, většinou je problem že z něj vyteče kapalina, pokud ti někde něco praskne tak už snad jen vyměnit. Jo a kde si psal ten návod? |
|
| Autor: | deekay [ 25.4.07, 20:46 ] |
| Předmět příspěvku: | |
pacil sa mi zaciatok tej upravy: vynda sa puvodny system a co nejdal se odhodi |
|
| Autor: | Peter50kw [ 25.4.07, 21:17 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Doplnis to okenou alebo modrou naplnou do ostrekovacov. Ale je to cisty masochizmus. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 1.5.07, 21:51 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Peter50kw píše: Doplnis to okenou alebo modrou naplnou do ostrekovacov. Ale je to cisty masochizmus. je na čtrnáct dnů, já to řeším jak roman na stk to okecám miloš |
|
| Autor: | Kristensen [ 1.5.07, 22:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Regulator sklonu světel |
Waclav píše: Kristensen píše: Waclav píše: Zdravím Mám problém s tím hydraulickým regulátorem sklonu světel, prostě nefachá, nevím čím to. Nemáte s tím někdo zkušenost? Někde jsem tady psal takovej stručnej popis na opravu, většinou je problem že z něj vyteče kapalina, pokud ti někde něco praskne tak už snad jen vyměnit. Jo a kde si psal ten návod? Já jsem tam lil čistej fridex, jinak to prostě musíš mít všechno v poloze "naplno otevřený" takže ty pístky co tlačej do světel potřebuješ vytáhnout a držet je vytažený a pak to všechno naplnit a složit |
|
| Autor: | Peter50kw [ 1.5.07, 23:00 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Fridex tam nedavaj, zerie lak ked vytecie. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 3.5.07, 20:45 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Peter50kw píše: Fridex tam nedavaj, zerie lak ked vytecie. zelený ne miloš |
|
| Autor: | Kristensen [ 3.5.07, 22:00 ] |
| Předmět příspěvku: | |
slovacek.milos píše: Peter50kw píše: Fridex tam nedavaj, zerie lak ked vytecie. zelený ne miloš Přesně tak. |
|
| Autor: | venca.m [ 25.8.07, 14:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
A co to naplnit olejem? Nebude to moc husté?Ja jen ze by se to nikdy neodparilo... |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|