Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Regulator sklonu světel
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=13&t=4541
Stránka 1 z 2

Autor:  Waclav [ 22.4.07, 20:09 ]
Předmět příspěvku:  Regulator sklonu světel

Zdravím :-)
Mám problém s tím hydraulickým regulátorem sklonu světel, prostě nefachá, nevím čím to.
Nemáte s tím někdo zkušenost? :roll:

Autor:  Kristensen [ 22.4.07, 20:17 ]
Předmět příspěvku:  Re: Regulator sklonu světel

Waclav píše:
Zdravím :-)
Mám problém s tím hydraulickým regulátorem sklonu světel, prostě nefachá, nevím čím to.
Nemáte s tím někdo zkušenost? :roll:


Někde jsem tady psal takovej stručnej popis na opravu, většinou je problem že z něj vyteče kapalina, pokud ti někde něco praskne tak už snad jen vyměnit.

Autor:  jindra [ 23.4.07, 20:39 ]
Předmět příspěvku: 

udělej si elektrické :lol:
http://skoda.stable.cz/cz/index.php?id= ... 4&id3=1568

Autor:  Waclav [ 23.4.07, 20:48 ]
Předmět příspěvku: 

Do toho se mi moc nechce, to naklápění moc nevyužiješ, ale pro dobrej pocit :roll:
Ted sem to o víkendu rozebral a našel sem prasklej držák paraboly, ten jak ho drží pérko a tlačí na něj to hydroulické "kladívko" a stahuje ho pérko. Ptal sem se v mototechně a prodávaj akorát celý ten systém za 900kč :roll: , tak se chci optat jestli to někdo nemáte :?

Autor:  roman heller [ 23.4.07, 20:51 ]
Předmět příspěvku:  Re: Regulator sklonu světel

Waclav píše:
Zdravím :-)
Mám problém s tím hydraulickým regulátorem sklonu světel, prostě nefachá, nevím čím to.
Nemáte s tím někdo zkušenost? :roll:


Nevím,ale já to už 6 let neřeším....oprava je pro mě složitá a je to ztráta času...na stk ti to seříděj aby si neoslňoval a to je vše.... :D

Autor:  Waclav [ 25.4.07, 20:14 ]
Předmět příspěvku: 

Waclav píše:
Do toho se mi moc nechce, to naklápění moc nevyužiješ, ale pro dobrej pocit :roll:
Ted sem to o víkendu rozebral a našel sem prasklej držák paraboly, ten jak ho drží pérko a tlačí na něj to hydroulické "kladívko" a stahuje ho pérko. Ptal sem se v mototechně a prodávaj akorát celý ten systém za 900kč :roll: , tak se chci optat jestli to někdo nemáte :?

Tak jsem to dneska dal do kupy, rozebral sem celý světlo, narazil to tam, pár kapek vteřiňáku a stáhnul fofr-páskou a hotovo ;-) Trochu sem zkouml i ten regulator sklonu a není tam dostatek kapaliny, něco tam je, ale není to plný... Nedá se to nějak doplňit? popř. jakou tekutinou :roll:

Autor:  Waclav [ 25.4.07, 20:18 ]
Předmět příspěvku:  Re: Regulator sklonu světel

Kristensen píše:
Waclav píše:
Zdravím :-)
Mám problém s tím hydraulickým regulátorem sklonu světel, prostě nefachá, nevím čím to.
Nemáte s tím někdo zkušenost? :roll:


Někde jsem tady psal takovej stručnej popis na opravu, většinou je problem že z něj vyteče kapalina, pokud ti někde něco praskne tak už snad jen vyměnit.

Jo a kde si psal ten návod? :?:

Autor:  deekay [ 25.4.07, 20:46 ]
Předmět příspěvku: 

pacil sa mi zaciatok tej upravy: vynda sa puvodny system a co nejdal se odhodi :D

Autor:  Peter50kw [ 25.4.07, 21:17 ]
Předmět příspěvku: 

Doplnis to okenou alebo modrou naplnou do ostrekovacov. Ale je to cisty masochizmus.

Autor:  slovacek.milos [ 1.5.07, 21:51 ]
Předmět příspěvku: 

Peter50kw píše:
Doplnis to okenou alebo modrou naplnou do ostrekovacov. Ale je to cisty masochizmus.



je na čtrnáct dnů, já to řeším jak roman na stk to okecám miloš

Autor:  Kristensen [ 1.5.07, 22:31 ]
Předmět příspěvku:  Re: Regulator sklonu světel

Waclav píše:
Kristensen píše:
Waclav píše:
Zdravím :-)
Mám problém s tím hydraulickým regulátorem sklonu světel, prostě nefachá, nevím čím to.
Nemáte s tím někdo zkušenost? :roll:


Někde jsem tady psal takovej stručnej popis na opravu, většinou je problem že z něj vyteče kapalina, pokud ti někde něco praskne tak už snad jen vyměnit.

Jo a kde si psal ten návod? :?:


Já jsem tam lil čistej fridex, jinak to prostě musíš mít všechno v poloze "naplno otevřený" takže ty pístky co tlačej do světel potřebuješ vytáhnout a držet je vytažený a pak to všechno naplnit a složit

Autor:  Peter50kw [ 1.5.07, 23:00 ]
Předmět příspěvku: 

Fridex tam nedavaj, zerie lak ked vytecie.

Autor:  slovacek.milos [ 3.5.07, 20:45 ]
Předmět příspěvku: 

Peter50kw píše:
Fridex tam nedavaj, zerie lak ked vytecie.


zelený ne miloš

Autor:  Kristensen [ 3.5.07, 22:00 ]
Předmět příspěvku: 

slovacek.milos píše:
Peter50kw píše:
Fridex tam nedavaj, zerie lak ked vytecie.


zelený ne miloš


Přesně tak.

Autor:  venca.m [ 25.8.07, 14:21 ]
Předmět příspěvku: 

A co to naplnit olejem? Nebude to moc husté?Ja jen ze by se to nikdy neodparilo...

Stránka 1 z 2 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/