Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Spetáky
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=13&t=4995
Stránka 1 z 1

Autor:  salomen [ 27.5.07, 10:17 ]
Předmět příspěvku:  Spetáky

Zdravím.Dajú sa dať na Favorit tie univerzálne lacné tuningové okrúhle spetáky čo sa montujú na dvere dvoma šrobami niečo ako na staré škodovky?Keď vyberiem tie Fačkové adaptéry čo sú tam aj tie klby na štelovanie nebude tam diera alebo ako to riešiť?

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/