| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Sluší? https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=13&t=5206 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | Šemik [ 13.6.07, 20:00 ] |
| Předmět příspěvku: | Sluší? |
Chtěl bych se zeptat na Vaše názory na průhledné kryty blinkrů na Rapida. Já o nich nikdy dřív neuvažoval, zastával jsem názor že oranžová škodovce sluší mnohem více (a furt zastávám) ale onehdá jsem v reálu viděl nějakou BÍLOU Š105LM a k té bílé karoserii ty průhledný bliky celkem šly Jak se Vám líbí průhledné kryty bliků na BÍLÉ Š742 (743)? Dík |
|
| Autor: | David [ 13.6.07, 20:06 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Když jsou nové vypadá to solidně ale problém je že časem zajdou a pak to vypadá hrozně: |
|
| Autor: | Martin 007 [ 13.6.07, 20:11 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Moje řeč...určo ano ale pravideně měniti včetně žárovek - anebo technologie LED |
|
| Autor: | Lukas [ 13.6.07, 20:13 ] |
| Předmět příspěvku: | |
podle me autu slusi - sam je tam mam. S oranzovyma mi to auto prijde takove... rekneme strakate |
|
| Autor: | deekay [ 13.6.07, 20:54 ] |
| Předmět příspěvku: | |
podla mna sa biele blinkre hodia na kazde auto |
|
| Autor: | Jarda S. [ 13.6.07, 20:59 ] |
| Předmět příspěvku: | |
rozhodně to vypadá líp jak ty původní |
|
| Autor: | Martin [ 13.6.07, 22:04 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Já jsem byl taky vždy zásadně proti, ale když jsem je viděl na béžové barvě, tak tam se mi líbily. Na červenou bych si je určitě nedal, tam patří oranžová. |
|
| Autor: | Matthes [ 13.6.07, 22:11 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Martin píše: Já jsem byl taky vždy zásadně proti, ale když jsem je viděl na béžové barvě, tak tam se mi líbily. Na červenou bych si je určitě nedal, tam patří oranžová. No ja nevim, na bezovou sem daval nedavno novy predni blinkry a zase oranzovy |
|
| Autor: | jindra [ 13.6.07, 22:26 ] |
| Předmět příspěvku: | |
taky se mi to zrovna nelíbí |
|
| Autor: | CROWACK [ 13.6.07, 22:55 ] |
| Předmět příspěvku: | |
je to hnus velebnosti. parkrat na to zasviti slunko a je to bezovy. nehlede na experty co tam maji bily aji zarovky...blinkr ma mit barvu jakou ma prave kvuli temhle specialistum... |
|
| Autor: | Kachnis [ 18.6.07, 11:23 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ja bych dal bily urcite... akorat bych je namazal ochranym faktorem alespon 50, aby nestarly....pak uz pekny nejsou...kdyz pockas do pristiho tydne,mrknu doma,mozna je mam,ale nemam je kam dat |
|
| Autor: | Bukaj [ 18.6.07, 11:30 ] |
| Předmět příspěvku: | |
kachnis píše: ja bych dal bily urcite... akorat bych je namazal ochranym faktorem alespon 50, aby nestarly....pak uz pekny nejsou...kdyz pockas do pristiho tydne,mrknu doma,mozna je mam,ale nemam je kam dat A Ty neuvažuješ o transparentních blikačích na Pepíka? Nevím, jestli to někdo vyrábí, ale viděl jsem (a dokonce ho mám doma) originální socialistický stovkový/erkový/užovkový blinkr s bílým sklem Kdysi dávno jsem jej odmontoval z jednoho vraku zASTAVY, KDE SLOUŽIL JAKO ZPÁTEČKA... EDIT: Blbej CapsLock |
|
| Autor: | Radic [ 18.6.07, 11:39 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ja do nich asi pudu takze se me nejspis libi ze? |
|
| Autor: | Kachnis [ 18.6.07, 11:57 ] |
| Předmět příspěvku: | |
kdyz prostudujes pepcuv pidiobrazek |
|
| Autor: | Bukaj [ 18.6.07, 13:48 ] |
| Předmět příspěvku: | |
kachnis píše: kdyz prostudujes pepcuv pidiobrazek Já tu jednu mám myslim s atestem A ten pidiobrázek je moc malej |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|