Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Automatické spínání světel
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=13&t=5420
Stránka 1 z 1

Autor:  fux.dggn [ 1.7.07, 16:49 ]
Předmět příspěvku:  Automatické spínání světel

Zdarec, nevim, jestli je to už nějak rozšířený, ale narazil sem na super věcičku pro ty, kteří mají Felicii a nemají na ní světla pro denní svícení. Více k tomuto tématu zde: http://www.feliciaklub.cz/?id=r_denni_sviceni

Podle mě je to super, protože jen vyměníte relátka.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/