| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Automatické spínání světel https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=13&t=5420 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | fux.dggn [ 1.7.07, 16:49 ] |
| Předmět příspěvku: | Automatické spínání světel |
Zdarec, nevim, jestli je to už nějak rozšířený, ale narazil sem na super věcičku pro ty, kteří mají Felicii a nemají na ní světla pro denní svícení. Více k tomuto tématu zde: http://www.feliciaklub.cz/?id=r_denni_sviceni Podle mě je to super, protože jen vyměníte relátka. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|