| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Nesvítí tlumená a dálková světla https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=13&t=6051 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | miomio [ 20.8.07, 17:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Nesvítí tlumená a dálková světla |
Zdravím, z ničeho nic mi přestala svítit přední tlumená a dálková světla. Svítí jen parkovačky, mlhovky. V pojistkách jsem našel jednu vadnou - vyměnil na pozici 20, ale nic se nezměnilo. Nevíte čím by to mohlo být a jak by se to dalo spravit? Nechce se mi hned běžet do servisu a vypláznout za to velké prachy, kdyby to šlo svépomocí. Díky předem. |
|
| Autor: | Kristensen [ 20.8.07, 17:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Nesvítí tlumená a dálková světla |
miomio píše: Zdravím, z ničeho nic mi přestala svítit přední tlumená a dálková světla. Svítí jen parkovačky, mlhovky. V pojistkách jsem našel jednu vadnou - vyměnil na pozici 20, ale nic se nezměnilo. Nevíte čím by to mohlo být a jak by se to dalo spravit? Nechce se mi hned běžet do servisu a vypláznout za to velké prachy, kdyby to šlo svépomocí. Díky předem. Světelná houkačka jde? |
|
| Autor: | patrik-hp [ 20.8.07, 17:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Nesvítí tlumená a dálková světla |
miomio píše: Zdravím, z ničeho nic mi přestala svítit přední tlumená a dálková světla. Svítí jen parkovačky, mlhovky. V pojistkách jsem našel jednu vadnou - vyměnil na pozici 20, ale nic se nezměnilo. Nevíte čím by to mohlo být a jak by se to dalo spravit? Nechce se mi hned běžet do servisu a vypláznout za to velké prachy, kdyby to šlo svépomocí. Díky předem. Na pozici 20 je to pravé tlumené... 21 je levé. 18 a 19 je napájení světel..,jinak elektrikář a servis.Koukni je to z paměti...70% |
|
| Autor: | miomio [ 20.8.07, 18:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Nesvítí tlumená a dálková světla |
Ano světelná houkačka jde. Kristensen píše: miomio píše: Zdravím, z ničeho nic mi přestala svítit přední tlumená a dálková světla. Svítí jen parkovačky, mlhovky. V pojistkách jsem našel jednu vadnou - vyměnil na pozici 20, ale nic se nezměnilo. Nevíte čím by to mohlo být a jak by se to dalo spravit? Nechce se mi hned běžet do servisu a vypláznout za to velké prachy, kdyby to šlo svépomocí. Díky předem. Světelná houkačka jde? |
|
| Autor: | miomio [ 20.8.07, 19:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Nesvítí tlumená a dálková světla |
patrik-hp píše: miomio píše: Zdravím, z ničeho nic mi přestala svítit přední tlumená a dálková světla. Svítí jen parkovačky, mlhovky. V pojistkách jsem našel jednu vadnou - vyměnil na pozici 20, ale nic se nezměnilo. Nevíte čím by to mohlo být a jak by se to dalo spravit? Nechce se mi hned běžet do servisu a vypláznout za to velké prachy, kdyby to šlo svépomocí. Díky předem. Na pozici 20 je to pravé tlumené... 21 je levé. 18 a 19 je napájení světel..,jinak elektrikář a servis.Koukni je to z paměti...70% Diky, ale to jsem uz vycetl z manualu. Spis zjistuju jestli s tim ma nekdo nejakou konkretni zkusenost. |
|
| Autor: | Šemik [ 20.8.07, 19:40 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nejdřív bych vzalměřák či jen obyčejnou žárovku s dvěma dráty a zkusil kam až jde elektrika (pojistkovka, objímka žárovky,..) |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|