Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Nesvítí tlumená a dálková světla
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=13&t=6051
Stránka 1 z 1

Autor:  miomio [ 20.8.07, 17:46 ]
Předmět příspěvku:  Nesvítí tlumená a dálková světla

Zdravím, z ničeho nic mi přestala svítit přední tlumená a dálková světla. Svítí jen parkovačky, mlhovky. V pojistkách jsem našel jednu vadnou - vyměnil na pozici 20, ale nic se nezměnilo. Nevíte čím by to mohlo být a jak by se to dalo spravit? Nechce se mi hned běžet do servisu a vypláznout za to velké prachy, kdyby to šlo svépomocí. Díky předem.

Autor:  Kristensen [ 20.8.07, 17:51 ]
Předmět příspěvku:  Re: Nesvítí tlumená a dálková světla

miomio píše:
Zdravím, z ničeho nic mi přestala svítit přední tlumená a dálková světla. Svítí jen parkovačky, mlhovky. V pojistkách jsem našel jednu vadnou - vyměnil na pozici 20, ale nic se nezměnilo. Nevíte čím by to mohlo být a jak by se to dalo spravit? Nechce se mi hned běžet do servisu a vypláznout za to velké prachy, kdyby to šlo svépomocí. Díky předem.


Světelná houkačka jde?

Autor:  patrik-hp [ 20.8.07, 17:54 ]
Předmět příspěvku:  Re: Nesvítí tlumená a dálková světla

miomio píše:
Zdravím, z ničeho nic mi přestala svítit přední tlumená a dálková světla. Svítí jen parkovačky, mlhovky. V pojistkách jsem našel jednu vadnou - vyměnil na pozici 20, ale nic se nezměnilo. Nevíte čím by to mohlo být a jak by se to dalo spravit? Nechce se mi hned běžet do servisu a vypláznout za to velké prachy, kdyby to šlo svépomocí. Díky předem.


Na pozici 20 je to pravé tlumené... 21 je levé. 18 a 19 je napájení světel..,jinak elektrikář a servis.Koukni je to z paměti...70%

Autor:  miomio [ 20.8.07, 18:21 ]
Předmět příspěvku:  Re: Nesvítí tlumená a dálková světla

Ano světelná houkačka jde.


Kristensen píše:
miomio píše:
Zdravím, z ničeho nic mi přestala svítit přední tlumená a dálková světla. Svítí jen parkovačky, mlhovky. V pojistkách jsem našel jednu vadnou - vyměnil na pozici 20, ale nic se nezměnilo. Nevíte čím by to mohlo být a jak by se to dalo spravit? Nechce se mi hned běžet do servisu a vypláznout za to velké prachy, kdyby to šlo svépomocí. Díky předem.


Světelná houkačka jde?

Autor:  miomio [ 20.8.07, 19:20 ]
Předmět příspěvku:  Re: Nesvítí tlumená a dálková světla

patrik-hp píše:
miomio píše:
Zdravím, z ničeho nic mi přestala svítit přední tlumená a dálková světla. Svítí jen parkovačky, mlhovky. V pojistkách jsem našel jednu vadnou - vyměnil na pozici 20, ale nic se nezměnilo. Nevíte čím by to mohlo být a jak by se to dalo spravit? Nechce se mi hned běžet do servisu a vypláznout za to velké prachy, kdyby to šlo svépomocí. Díky předem.


Na pozici 20 je to pravé tlumené... 21 je levé. 18 a 19 je napájení světel..,jinak elektrikář a servis.Koukni je to z paměti...70%


Diky, ale to jsem uz vycetl z manualu. Spis zjistuju jestli s tim ma nekdo nejakou konkretni zkusenost.

Autor:  Šemik [ 20.8.07, 19:40 ]
Předmět příspěvku: 

Nejdřív bych vzalměřák či jen obyčejnou žárovku s dvěma dráty a zkusil kam až jde elektrika (pojistkovka, objímka žárovky,..) :wink:

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/