Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Blinkry...nutnéé
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=13&t=6567
Stránka 1 z 1

Autor:  Radic [ 22.9.07, 16:00 ]
Předmět příspěvku:  Blinkry...nutnéé

po laku neblika jeden bocni a oba zadni blinkry...teda jeden vubec a na tom druhem se vlakno jen zacervena a konec. Skousel sem kostru a zadny vysledek, zarovka, objimka, kontakty by meli byt ok. Nechapu...

Autor:  Cartmann [ 22.9.07, 17:04 ]
Předmět příspěvku:  Re: Blinkry...nutnéé

Radic píše:
po laku neblika jeden bocni a oba zadni blinkry...teda jeden vubec a na tom druhem se vlakno jen zacervena a konec. Skousel sem kostru a zadny vysledek, zarovka, objimka, kontakty by meli byt ok. Nechapu...
tak multimetr a změřit.

Autor:  ventYl [ 22.9.07, 19:10 ]
Předmět příspěvku: 

zmeraj si odpor medzi zemniacim konektorom v objimke a dobre ocistenou zemou (napriklad zemniaci konektor na svetlomete. mal by byt limitne blizky 0

Autor:  Radic [ 22.9.07, 20:13 ]
Předmět příspěvku: 

tak vetsina svetel jede jak ma...az na zadni prave....tam se deje vsechno mozne. Parkovacka sviti jak ma. Brzda taky. Jenze kdyz hodim zaptecku tak se zase rozsviti koncove svetlo a taky to same blika kdyz hodim blinkr...a blika i s tim blinkrovym. V kablech je tam neskutecny bordel takze je to peklo neco tam najit.

Autor:  Vít [ 22.9.07, 20:25 ]
Předmět příspěvku: 

tak to bys měl v těch kabelech udělat hlavně pořádek, že jo

Autor:  Šemik [ 22.9.07, 20:30 ]
Předmět příspěvku: 

Už jsme to s Radicem po icq pravděpodobně vyřešili :wink:

Kostry... :?

Autor:  ventYl [ 23.9.07, 09:56 ]
Předmět příspěvku: 

jo jo, ked to takto vselijako divne preblikava, tak je to jednoznacne kostra

Autor:  Radic [ 23.9.07, 12:24 ]
Předmět příspěvku: 

tak tak...se semikem sme to dali dohromady ;) jeste je nejaky divny pravy bocni blinkr ale to je chyba v nem...na dratech k nemu je to vsechno ok. Takze koupim novy...asi ale feliciovy na obe strany.

Autor:  Martin91 [ 23.9.07, 12:47 ]
Předmět příspěvku: 

si dam dej blinkry z fábie :wink: Obrázek

Autor:  Milan Koukal [ 23.9.07, 12:51 ]
Předmět příspěvku: 

nebo tam dej z fáva :lol:

Autor:  Šemik [ 23.9.07, 15:03 ]
Předmět příspěvku: 

Radic píše:
tak tak...se semikem sme to dali dohromady ;) jeste je nejaky divny pravy bocni blinkr ale to je chyba v nem...na dratech k nemu je to vsechno ok. Takze koupim novy...asi ale feliciovy na obe strany.


Ale fuj přeci, na takového krasavce???

Ten blinkr stačí jen pěkně vyčistit a přihnout kontakty.. :D

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/