| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Blinkry...nutnéé https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=13&t=6567 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Radic [ 22.9.07, 16:00 ] |
| Předmět příspěvku: | Blinkry...nutnéé |
po laku neblika jeden bocni a oba zadni blinkry...teda jeden vubec a na tom druhem se vlakno jen zacervena a konec. Skousel sem kostru a zadny vysledek, zarovka, objimka, kontakty by meli byt ok. Nechapu... |
|
| Autor: | Cartmann [ 22.9.07, 17:04 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Blinkry...nutnéé |
Radic píše: po laku neblika jeden bocni a oba zadni blinkry...teda jeden vubec a na tom druhem se vlakno jen zacervena a konec. Skousel sem kostru a zadny vysledek, zarovka, objimka, kontakty by meli byt ok. Nechapu... |
|
| Autor: | ventYl [ 22.9.07, 19:10 ] |
| Předmět příspěvku: | |
zmeraj si odpor medzi zemniacim konektorom v objimke a dobre ocistenou zemou (napriklad zemniaci konektor na svetlomete. mal by byt limitne blizky 0 |
|
| Autor: | Radic [ 22.9.07, 20:13 ] |
| Předmět příspěvku: | |
tak vetsina svetel jede jak ma...az na zadni prave....tam se deje vsechno mozne. Parkovacka sviti jak ma. Brzda taky. Jenze kdyz hodim zaptecku tak se zase rozsviti koncove svetlo a taky to same blika kdyz hodim blinkr...a blika i s tim blinkrovym. V kablech je tam neskutecny bordel takze je to peklo neco tam najit. |
|
| Autor: | Vít [ 22.9.07, 20:25 ] |
| Předmět příspěvku: | |
tak to bys měl v těch kabelech udělat hlavně pořádek, že jo |
|
| Autor: | Šemik [ 22.9.07, 20:30 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Už jsme to s Radicem po icq pravděpodobně vyřešili Kostry... |
|
| Autor: | ventYl [ 23.9.07, 09:56 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jo jo, ked to takto vselijako divne preblikava, tak je to jednoznacne kostra |
|
| Autor: | Radic [ 23.9.07, 12:24 ] |
| Předmět příspěvku: | |
tak tak...se semikem sme to dali dohromady |
|
| Autor: | Martin91 [ 23.9.07, 12:47 ] |
| Předmět příspěvku: | |
si dam dej blinkry z fábie
|
|
| Autor: | Milan Koukal [ 23.9.07, 12:51 ] |
| Předmět příspěvku: | |
nebo tam dej z fáva |
|
| Autor: | Šemik [ 23.9.07, 15:03 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Radic píše: tak tak...se semikem sme to dali dohromady Ale fuj přeci, na takového krasavce??? Ten blinkr stačí jen pěkně vyčistit a přihnout kontakty.. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|