| Autor |
Zpráva |
|
john.05
Registrován: 21.1.07, 22:20 Příspěvky: 464 Bydliště: UH. Brod - Pašovice
|
 přídavné dálkové
zdar lidi chtěl bych se zeptat jak to je na STK s přídavnýma dálkovýma jestli můžou být na autě nebo ne? mám normální kulatý od Wesseme a v nich žárovky H3
|
| 5.10.07, 11:55 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
 Re: přídavné dálkové
john.05 píše: zdar lidi chtěl bych se zeptat jak to je na STK s přídavnýma dálkovýma jestli můžou být na autě nebo ne? mám normální kulatý od Wesseme a v nich žárovky H3
môžu, ale musia ísť jedine s diaľkovými, nesmieš mať možnosť zapnúť ich samostatne... a samozrejme vyhláška hovorí o umiestnení od vozovky, od obrysu vozidla, maximálna výška apod...
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 5.10.07, 12:09 |
|
 |
|
john.05
Registrován: 21.1.07, 22:20 Příspěvky: 464 Bydliště: UH. Brod - Pašovice
|
a můžou tam být i když mají větší svítivost?
|
| 5.10.07, 12:29 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
To špatně poznají že mají vyšší svítivost
Navíc by musel dělat nějaké měření aby tě za to mohli popotahovat 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 5.10.07, 13:44 |
|
 |
|
fux.dggn
Registrován: 3.2.06, 11:46 Příspěvky: 352
|
 Re: přídavné dálkové
michalkatka píše: john.05 píše: zdar lidi chtěl bych se zeptat jak to je na STK s přídavnýma dálkovýma jestli můžou být na autě nebo ne? mám normální kulatý od Wesseme a v nich žárovky H3 môžu, ale musia ísť jedine s diaľkovými, nesmieš mať možnosť zapnúť ich samostatne... a samozrejme vyhláška hovorí o umiestnení od vozovky, od obrysu vozidla, maximálna výška apod...
Je to tak, zkrátka je povolen jen jeden pár přídavných světel, musí se dodržet určité umístění (to se ale u dálkovek nedá zkazit  ) a spínání musí probíhat souběžně se sériovými dálkovými světly. Jinak ten počet o tom bych se hádal  , ale na to se neptáš.
|
| 5.10.07, 14:55 |
|
 |
|
Kristensen
Registrován: 24.2.07, 10:02 Příspěvky: 6765 Bydliště: Česká Třebová
|
_________________ JM AUTO-MOTO
Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div
|
| 6.10.07, 13:10 |
|
 |
|
Speeder
Registrován: 6.11.06, 20:46 Příspěvky: 267 Bydliště: České Budějovice
|
Takhle jsem to měl na nebožce, v tom 100W žárovky. Pustit šli jen při dálkových, ale i samostatně vypnout. Šajn jako kráva.
Když se podíváš na tenhle onboard tak po startu nic neuvidíš do tý doby, než je rozsvítim.
http://www.rallyvidea.com/odkazy/onboard-bica-bica-skoda-130-rallyesprint-dennoc-rz1.html
_________________ Peugeot 309 1.9 D
Škoda 120L "Rallye"(engine 781.136)
|
| 6.10.07, 13:41 |
|
 |
|
Martin
Registrován: 24.3.06, 19:10 Příspěvky: 3694 Bydliště: Vysočina
|
Tak ty bych ulomil hned jak bych vytahoval pytel brambor z kufru. 
_________________ ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená
|
| 6.10.07, 13:47 |
|
 |
|
Kristensen
Registrován: 24.2.07, 10:02 Příspěvky: 6765 Bydliště: Česká Třebová
|
Já jsem tenkráte zkoušel sehnat celou tu laminátovou rampu pro 4-6 světel na šáde ale nepodařilo se mě to. Dal bych to i na Rencka
_________________ JM AUTO-MOTO
Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div
|
| 6.10.07, 13:49 |
|
 |
|
Speeder
Registrován: 6.11.06, 20:46 Příspěvky: 267 Bydliště: České Budějovice
|
Na novej závodničce mám rampu co se montuje místo nárazníku, musim jí vyfotit. Jsou na ní zatim dvě lampy, ale přibudou i tyhle dvě z fotky. Jenom potřebuju předělat úchyty, aby to nebylo místo nárazníku, ale do něj. Laminátovou kapličku na světla jsem na soutěžních škodovkách nikdy neviděl. Ani na Fávech, až na Feldách KC.
To Martin: To víš já moc často brambory nevozil. Ale i tak se to dalo. Jenom ten skleněnej rámeček docela oslňoval. To jediný mě štvalo. Teď jeden chlap co s náma pojede závody se Imprezou STi psal do diskuze, že dal na subo 11 světel s celkovým výkonem 1500W a že rozezná barvu listí na 500m..Takže bystrozrakýho už máme, teď eště ty dva. 1500W to nemůže nikdy pobrat, ani sůbo nebude mít 150A altík.
_________________ Peugeot 309 1.9 D
Škoda 120L "Rallye"(engine 781.136)
|
| 6.10.07, 13:55 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Nemusí jít samostatně vypnout. Přídavné dálkové se musí zapnout jen při překliknutí páčky na dálkové. Buď se mohou přidat k seriovym dalkovym svetlum nebo nemusí. Popř. mohou svítit jen ty přídavné, ty klasické mohou zůstat tmavé. Prostě musí svítit aspoň jeden pár dálkových přičemž je jedno který. A přídavné nesmíš zapnout jinak než páčkou v poloze dálková světla..
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 6.10.07, 14:12 |
|
 |
|
patrik-hp
Registrován: 28.6.06, 20:54 Příspěvky: 3257 Bydliště: Brandýs nad Labem
|
|
| 6.10.07, 23:58 |
|
 |
|
DRYVER
Registrován: 23.8.06, 22:15 Příspěvky: 2939 Bydliště: Rokytnice u Přerova
|
Odkud to je natacene?? Nejaka amaterska soutez??
_________________ silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS
|
| 7.10.07, 00:38 |
|
 |
|
fux.dggn
Registrován: 3.2.06, 11:46 Příspěvky: 352
|
Fakt to moc hrotíš, já najezdim spousty kilometrů, potkám nespočet policistů a nikdy mi na počet světel nic neřekli. (Transit 2páry, Volvo 6párů. Ale nikomu neberu iluze, že mam prostě jenom štěstí. A to na Volvo jsou to přídavná světla od Helly a v nich jsou xenonové výbojky.
|
| 7.10.07, 15:10 |
|
 |
|
Nepér
Registrován: 2.2.06, 23:27 Příspěvky: 7662 Bydliště: Praha východ
|
_________________ "Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"
|
| 7.10.07, 15:19 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|