Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Světélka do interiéru
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=13&t=6865
Stránka 1 z 1

Autor:  Leosek13 [ 11.10.07, 18:29 ]
Předmět příspěvku:  Světélka do interiéru

Prosím o radu co udělat aby jsme mohl připojit klasickou koncovku do autozapalovače do Favorita, kde je koncovka pouze na přídavné světlo. Ne na zapalovač, existuje nějaká redukce či něco?? Děkuju

Autor:  deekay [ 11.10.07, 18:33 ]
Předmět příspěvku:  Re: Světélka do interiéru

Leosek13 píše:
Prosím o radu co udělat aby jsme mohl připojit klasickou koncovku do autozapalovače do Favorita, kde je koncovka pouze na přídavné světlo. Ne na zapalovač, existuje nějaká redukce či něco?? Děkuju


redukciu som este nevidel a predpokladam ze neexistuje. je nutne ju prerobit na klasicku co znamena: rezanie a napasovavanie, nic prijemne ale zaroven nic zlozite. zasuvka stoji okolo 100kč, zapalovac cca 80kč

Autor:  slovacek.milos [ 16.10.07, 21:36 ]
Předmět příspěvku:  Re: Světélka do interiéru

Leosek13 píše:
Prosím o radu co udělat aby jsme mohl připojit klasickou koncovku do autozapalovače do Favorita, kde je koncovka pouze na přídavné světlo. Ne na zapalovač, existuje nějaká redukce či něco?? Děkuju


já jsem to napojil na obrysovky, na ten spínač nalevo u volantu a pak jsem tam měl místo na klasický spínač origo za 135 korun, který jsem tam přidal a ten spínal takové ty malé bodové modré interiérové svítidla jsem podsvětlil sloupky kolem oken a prostor kolem řazení blikající šajtrpáku a bomba miloš

Autor:  Nepér [ 16.10.07, 21:46 ]
Předmět příspěvku: 

Redukce existuje, maj jí normálně v mototechně. Ale je lepší to předělat na normální zásuvku.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/